Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedul lenni, vagy inkabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedul lenni, vagy inkabb megalkudni?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb választás? Nem rég estem at egy szakításon, ami utan az ismeretségi körömben ket tábor alakult ki. Az egyik blokk helyesli, mert tudjak, hogy azert szálltam ki, mert nem ereztem a pluszt es nem akartam húzni a masik idejét, inkabb jobban erzem magamat egyedul. A masik blokk viszont elítél, mert elküldtem egy rendes embert, aki jol bánt velem, amit meg kellett volna becsülnöm.


Ne értsétek félre, nem bizonytalanodtam el, csak kivancsi vagyok. Annyira fura szembesülni egy ilyen éles kontraszttal, hogy mennyire maskepp gondolkodnak az emberek


2019. márc. 10. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"aki jol bánt velem, amit meg kellett volna becsülnöm."


Ez egy kapcsolatban alap, viszont közel sem elégséges.

2019. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyrészt, a kapcsolat minden aspektusát csak a benne lévő két fél ismeri, a többiek félinformációk alapján okoskodnak.

Másfelől, ennyiből, inkább egyedül. Nem is kérdés

2019. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 Értelek, ez esetben megértem. Nem ismerlek, eszem ágában sem volt személyeskedni.

A kérdésben az állt, hogy szakítottatok, amibōl arra következtettem, hogy mégis együtt voltatok. Mindezt feltételezésképp írtam.

Tapasztaltam ilyent, aztán nem tudhatom, hogy a te eseted milyen volt.

2019. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül lenni a halálom napjáig, ez a legjobb döntés. Az ember csak magába bízhat. :) F
2019. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokaknak nem fog tetszeni amit írok...

Szerintem ez a céltól függ. Hogy ha neked az az álmod, célod, hogy családod legyen, gyerekeid legyenek és találsz egy olyan párt, akivel ezt el tudod érni és meg tudod valósítani, de ő amúgy nem a nagy Ő (nem vagy belé szerelmes), viszont szereted, elviseled a hibáit, tudtok beszélgetni, megvannak a közös témák, célok, akkor érdemes inkább megalkudni, mint egyedül maradni és várni a csodát.

Egyébként ilyen esetben nem is a megalkuvás szót használnám, hanem a kompromisszumot. És nyilván nem arról van szó, hogy szenvedsz mellette, boldogtalan vagy, hanem arról, hogy "csak" a szerelem hiányzik.

2019. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!