Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedul nem megy?

Figyelt kérdés

Sajnos miota egyedulallo lettem (1 eve)egyszeruen ugy erzem nem.talalom onmagamat. Rengeteg dolog.van ami erdekel, imadok mozogni is, de valamiert azt erzem ha nincs mellettem egy tars akivel.megoszthatnam ezeket az elmenyeket , nem az igaziak.

Nektek hogyan sikerult megoldani ezt akik jartak hasonlo cipoben?

24F


2017. júl. 9. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

En is 1 eve vagyok egyedul es nagyon hullamzo. Van amikor azt erzem a legjobb dolog egyedul lenni van amikor meg annyira maganyos vagyok, hogy nincs aki megoleljen, megcsokoljon. Szoval nehezen birom en is, mostmar jo lenne egy tars.

21/l

2017. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy edző társnak, mert egyedül sose fogom rávenni magam... :)
2017. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!