Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 15 éves vagyok és Pragai...

15 éves vagyok és Pragai Justin Bieber koncertre szeretnek menni egyedul Hogy megy ez az egesz?

Figyelt kérdés

Es az lenne a kerdesem hogy egy kis Angol tudassal betudok jutni?

Olyanra gondolok hogy remelem csak annyi lesz hogy atadom a jegyet atkutatja a taskam es ennyi

Mert ha le all velem kommunikalni azt nem fogom erteni

Vagy hogy megy ez?



2016. szept. 20. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha van egy kis eszük a szüleidnek, nem engednek el egyedül.
2016. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Úgy megy, hogy leteszed szépen a kis taknyos seggedet otthon és elgondolkodsz az életeden.... közben érdemes értelmes zenét hallgatni...
2016. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

SZERINTETEK EGYEDÜL FOGOK KÜLDÖLDRE UTAZNI? :DDDDD

KOMOLYAN NE MAR

CSAK A KONCERTRE EGYEDÜL

BE AZ ARENABA :DD

2016. szept. 21. 17:02
 4/19 A kérdező kommentje:
Külföld*
2016. szept. 21. 17:03
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezzel együtt is fenntartom, amit írtam. 1-es voltam.
2016. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert 15 évesen téged nem engednek sehova csak ülsz otthon? Vagy mi van veled? Egyebkent a kerdesem az volt hogy hogy megy egy beleptetes de mindegy akkor
2016. szept. 21. 17:47
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Remélem nem jutsz el. Ocsmány egy ember az. Összevissza rázza magát és azt hiszi hogy rohadtul kemény. Inkább gondold át az életed és hallgass valami zenére hasonlító dolgot.
2016. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Naaa, emberek! Én se szeretem justin biebert, de milyen jogon mondjuk meg másnak hogy mit hallgasson meg mi jó és mi nem? Ha nem tetszik ne írj, ennyi. Nem kell itt utálkozni, inkább az üljön le és gondolkodjon el aki ilyeneket ír...


Kérdésre válaszolva: Fogalmam sincs hogy mennek ott a dolgok, itthon alap esetben ennyi van, kis táskát nem is néznek, szóval nem hiszem hogy mondana olyat amit nem lehet minimális angoltudással, mutogatással megoldani, vagy valakinek a segítségével utolsó esetben.

2016. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Miert nem tudod megtartani magadnak a velemenyed rola?

Nem ez volt a kerdes

Az utolsonak meg koszonom:)

2016. szept. 21. 22:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt nem találnak munkát az igazi zenészek.
2016. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!