Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 15 éves vagyok és Pragai...

15 éves vagyok és Pragai Justin Bieber koncertre szeretnek menni egyedul Hogy megy ez az egesz?

Figyelt kérdés

Es az lenne a kerdesem hogy egy kis Angol tudassal betudok jutni?

Olyanra gondolok hogy remelem csak annyi lesz hogy atadom a jegyet atkutatja a taskam es ennyi

Mert ha le all velem kommunikalni azt nem fogom erteni

Vagy hogy megy ez?



2016. szept. 20. 22:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Justin Bieber igazi őstehetség, ehhez kétség sem fér. Ezúttal is nagyot alkotott, hiszen a Guiness rekordkönyvben találta magát. És hogy mindezt mivel nyerte el? Nos túl azon, hogy Multi- platina és többszörös Grammy díjas énekes, sikerült eldalolnia azt a számot, ami rekordokat döntött meg a Spotifyon. What Do You Mean? című száma az egy hét alatt legtöbbet játszott szám lett, méghozzá 31 millió lejátszással, Purpose albumát 205 millióan streamelték. Folytatjuk a sort: tavaly decemberben a Billboard Hot100-as listáján 17 számmal szerepelt, őt követik a legtöbben a Twitteren, és övé a legtöbb feliratkozó a Youtube-on “zene kategóriában”. Sőt, övé a legnézettebb Youtube csatorna is. Végezetül pedig helloka, újra landol a Billboard Hot100-as listáján 13 számmal. Lehet őt szidni, lehet kritizálni, kedvelni, utálni, imádni. Mondhat rá bárki bármit, azért ezt csináljátok utána! Gratulálunk, nagy vagy Justin!

-vivatv

2016. szept. 22. 07:47
 12/19 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy autotune-nal, profi menedzsmenttel, kapcsolatokkal, cuki pofival te is képes lennél ugyanerre.
2016. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Azokhoz a dolgokhoz amiket leírtál nincs szükség tehetségre. Jókor volt jó helyen, és megszedte magát pénzzel ebben az elcseszett világban. Bárki utána tudná csinálni. Talán egyszer zenész lesz belőle. Majd ha annyi lemezt ad el mint a Beatles, vagy olyan zenéket ír mint John Adams. Addig is csak egy elkényeztetett hülyegyerek aki semmiért sem dolgozott meg az életben. Lehet lepontozni, meg védeni, de attól még csak egy nagyranőtt óvodás marad, aki annyit se tett le az asztalra mint én.
2016. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Papi Gonzales ***** válasza:

jb elég messze van az őstehetségtől, de még azért tehetségtől is..ez igazából mindenkire igaz a popszakmában de tök mind1


szerintem simán be tudsz menni, az ellenőrök ilyen eseményeknél nem szoktak feltétlenül dumcsizni...be kell engedniük 10k embert.

Akkor lehet probléma ha esetleg korhatáros a dolog és elkezdenek kérdezősködni, esetleg eltévedsz valahol vagy rosszul leszel te vagy valaki más körülötted, talán innál valamit a büfében bár mondjuk az még neandervölgyi módon is megoldható...

2016. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem érdemes elmenni a koncertre. Ugyanazt hallod mint youtubeon mert playbackel a kisfiú.
2016. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Justin Bieber tényleg tehetséges és ebben nyilván benne van az, hogy mikor fedezték fel meg a menedzselés stb, de akkor is 12 éves kora óta sztár és mindenki ismeri a nevét: vagy szeretik vagy nem. Ettől függetlenül jó a hangja, iszony nagy a rajongó tábora és elég sok pénze van... Szerintem ennek az is örülne, aki többet tett le az asztalra mint ő. :) Mellesleg nem ő az egyetlen ilyen énekes, akinek nincsenek olyan jó dalai mint a Beatles-nek, csak úgy tűnik őt ismerik a legjobban.

Na de, valószínű beengednek, ha valamit mondanak neked, max. elmagyarázod, hogy sajnálod de nem tudsz angolul és akkor majd ők is elmutogatják kézzel lábbal. Viszont nem tartom jó ötletnek, hogy egyedül koncertre menj, biztos nincs senki aki veled menne? Ha mondjuk rosszul leszel, vagy történik valami baleset a koncerten, mit csinálsz? Mellesleg egy teljesen idegen országban leszel, úgy, hogy minimálisan se tudsz angolul. Valakit meg kéne kérned, hogy menjen veled, de ha mennél, jó koncertet! :)

2016. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha tudna bármit csinálni amihez tehetség kell akkor nem rázná magát playbackre. Igényes zenével is rengeteg pénzt lehet keresni, Bo Diddley-nek például szerintem sosem fájt a feje anyagi gondok miatt.
2016. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Te aztán jó nagy fan vagy az tuti.

Én veled egyidős vagyok, még gyerek voltam amikor befutott Bieber, nem voltam oda a hangjáért, de nem utáltam, csak a hangorgánuma, nekem nem jön be.

KB 2-3 Éve utáltam meg, amikor, sorozatos botrányairól, és drogügyeitől zengett a sajtó, de nem utálom annyira, hogy mit tom kinyírjam, vagy ilyesmi, csak egyszerűen irritáló számomra, nem tudom, de úgy viselkedik, mint ha az övé lenne a világ, de a zenéje szerintem mostanság, nem olyan rossz ahoz a szeméthez képest, amit a rádióban adnak.

De szerintem nem kellene másokat piszkálni azért akit szeret(pl:JB-t) mindenki mást szeret, ezt pedig tiszteletben kellene tartani, nem pedig belekötni.

Milyen unalmas lenne a világ, ha mindenki ugyan olyan lenne nem?


A kérdésedre válaszolva:nem tudom, én egyszer nem voltam koncerten egyedül, szerintem, ne menj be egyedül, nemrég volt a sajtóban, hogy Selena Gomez koncertjén megerőszakoltak egy lányt, de ha mégis bemész, akkor mit tom vigyél magaddal gázsprayt, vagy légyírtót, az is kimarja az ember szemét, vagy ha vannak spanjaid alsóbb körökben, akkor sokkolót, viperát, revolvert, csak a képzelet szab határt.

Sok sikert!

2016. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél a bécsi koncertre?
2016. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!