Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek hogy orokre egyedul maradok?

Figyelt kérdés

3 honapja lett vege egy 4 eves kapcsolatomnak (elso es egyetlen kapcsolatom)

Most ugy erzem, hogy mas senkit nem fogok kapni aki elfogadna es szeretne.Visszafogotabb vagyok, nem nagyon szoktam kimenni varosba csak ugy.A barati korom 10 eve ugyanaz es inkabb csak veluk jarok ki.

Neha ugy erzem, hogy mar keso.Legtobb velem egykoru baratnom mar el van jegyezve vagy hazas

23/L


2018. dec. 16. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A legszebb korban lévő, életerőtől duzzadó fiatal nő vagy és félsz, hogy már sosem lesz senkid. Igen, ha belegondolok, ez tök életszerű. Ó, várjunk csak... :D
2018. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idős vagyok,és éppen most ugyanezzel a problémával küzdök :D Nyugi,még fiatalok vagyunk,bármikor eljöhet az életünkbe valaki. NEM maradsz örökre egyedül,csak most érzed így. Ne akarj görcsösen párt találni,mert az nem vezet jóhoz. És ne elégedj meg akárkivel. :) L
2018. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Én 30 éves férfiként, nulla szociális élettel érzem ugyan ezt. A szilvesztert is egyedül fogom tölteni. És mivel nem igazán voltak kapcsolataim így kevésbé tudom, hogy milyen lenne egy velem egykorúval együtt lenni.

Nem tudom "miről" szól egy kapcsolat. Ez az igazság.

2018. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Elfelejtett étek kiírni, hogy nem kértek privátot :D

32/f

2018. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az se segit, hogy orvosi egyetemen vagyok es mellette nehez idot szakitani masra is.Leginkabb emiatt es az onbizalomhianyom miatt aggodok.Sosem tartottam magam szepnek, suliban sokat csufoltak es ez nagy hatassal volt ram.
2018. dec. 16. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs mitől félned, három hónap alatt nem is igazán lehet kiheverni egy 4 éves kapcsolatot szerintem, de igazából semmi okod nincs az aggodalomra. Fiatal vagy és előtted az életed java.
2018. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

dehogy maradsz egyedül!

csak még friss a sebed, de idővel jobb lesz meglátod :)

2018. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ajd egy kis időt magadnak . Még csak 3 hónap telt el, az nagyon kevés. Még pár hónap és sokkal jobban fogod érezni magad.
2018. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erzelmileg most nagyon gyengenek erzem magam, eleget zavartam a barataimat az elso honapban, nekik ia megvan a sajat gondjuk es sokmindent inkabb magamban tartok. Most meg biztos nem allok keszen uj kapcsolatra, neha meg mindig faj a szivem miatta (o az elso szemely akit elveszitettem az eletemben). Elotte annyian visszautasitottak hogy meg se tudom mar szamolni
2018. dec. 16. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező,engem is csúfoltak a suliban,ahányszor próbálkoztam a lányoknál mindegyik csúnyának tartott,nekem még egy kapcsolatom sem volt de még is erőt veszek magamon és megkeresem a módját,hogy legyek egyedül boldog,aztán közbe úgy is jön egy lány ha jönnie kell ha nem akkor hát ez van akkor sincs gond! Fel a fejjel lesz ez még sokkal jobb! 23/f :)
2018. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!