Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a korábbi barátnőmet itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a korábbi barátnőmet itt ismertem meg a gyakorin, akkor ez egy jel arra hogy a következőt is itt fogom megtalálni?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok, és mindössze két barátnőm volt életembe. Már pont kezdtem elfogadni hogy milyen jó egyedül, amikor innen megismertem egy gyönyörű nőt. Eljött hozzám és kb szerelem is lett első látásra. Viszont követtünk el hibákat, és fél év után véget ért..

Ez jel lehet arra hogy itt fogom megtalálni az igazit?


2019. márc. 10. 15:39
 1/8 A kérdező kommentje:
*lettem
2019. márc. 10. 15:40
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Hmm, én itt csak ellenséget találtam egy nő személyében. Ő írt rám, nem én kezdeményeztem a kommunikációt. Flegma és beképzelt stílusú. Nagyon sajnálom hogy nem találkoztam vele, mert személyesen kapott volna tőlem egy pofont, amiért lekezelően viselkedett velem.

Az itteni nőkkel vigyázni kell, nem szabad őket komolyan venni!❤️

2019. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
# 2 Értem. Majd akkor vigyázok. Bár ha szép akkor úgysem lehet mit tenni...
2019. márc. 10. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő ment el hozzád?
2019. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 Igen. Mert neki volt kocsija. Nekem még jogsim sincs :)
2019. márc. 10. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Taníts sensei!
2019. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtünk priviben dumcsizni (de az ezo témakörből indult a kérdés) a meditációról. Mivel én jópár éve nyomattam, elég jól megtaláltuk a közös hangot. Pár hét beszélgetés után eljött, mert kíváncsi volt. De aztán elég bátortalan volt.., én mentem ki elé az utcánkba mert csak jópár házzal feljebb mert megállni. Aztán ahogy megláttam már kb az első pillanattól bele is zúgtam. Utána sülve-főve együtt voltunk.., nyomattuk a meditációt, napokat beszélgettünk kint a szabadban. Sokat vitatkoztunk a felhőkön, és olyan aranyos volt hogy zavarták az ilyen apróságok - hogy nem voltak egyenes a rojtok a szőnyeg végén. Nagyon jól elvoltunk.., és később oda is költöztem hozzá. Azonban idővel kezdtek előjönni problémák amiket itt nem akarok kifejteni. A lényeg hogy rossz hatással voltunk egymásra. Ezt mindketten beláttuk. Megbeszéltük. Majd lezártuk ezt a kapcsolatot. A mai napig büszke vagyok rá hogy Vele tölthettem el ezt a fél évet az életemből. De vége. Egy szép emlék maradt. Igaz azóta eltelt megint kicsit több mint fél év. Voltak időszakok amikor nagyon nehéz volt. Már én is elfogadtam mindent. Magamat, és úgy az egészet. Viszont most megint itt vagyok egyedül. Nagyon nem járok sehova, és hogy egy ilyen újra összejöjjön, arra kb annyi esélyt látok mint az 5 ös lottóra. Próbálkozok egy ideje hogy itt a faluban, ahol lakom, hogy találjak megint egy barátnőt.., viszont senkivel nincsenek meg a közös témák stb. Ezért gondoltam ez lehet a sors. A társkereső oldalakban nem hiszek. Szóval arra jutottam akármilyen kicsi is az esély.., talán itt fogom megtalálni megint a párom...
2019. márc. 10. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég... :D

Hát... elég sérült ember van itt, úgyhogy van esély, hogy megint párt találsz itt.. :)

2019. márc. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!