Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen korábbi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen korábbi kapcsolat nélkül mennyire vagyok hátrányba?

Figyelt kérdés
Eddig csak pár kavarásom volt bulikban meg régen fizetős lányokhoz jártam , vannak barátaim és mindegyiknek van barátnője. Kicsit szégyenlem is magam márt, de emiatt sokszor iszok is és kicsit depis vagyok. Van saját lakásom, kocsim, normális munkahelyem. Jól takarom a dolgot de magamban nagyon bánt a dolog. És emiatt kicsit már félek is közeledni lányokhoz. Van még ezek után esély? Normális lány nem ilyed meg attól, hogy nem volt még ennyi idősen kapcsolatom?
2019. jan. 3. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
prostikat én nem reklámoznám a helyedben, megmondod, hogy komoly kapcsolatod nem volt eddig, csak kavarás, szexkapcsolat
2019. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem előny az biztos, de még nem is olyan vészes.


Legalább nem vagy szűz. Viszont ne hazudj egy lánynak se erről, nem jó így indítani egy kapcsolatot.

2019. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Prostikat nem akarom elmondani, csak félnék , hogy kiderül mástól. De ez ha én mondom el ha más akkor is véget vetne a dolognak.. ezért is félek ha egyszer összejövök valakivel és a haverok elkotyogják , bár ha ilyen lenne utána sose akarnám látni őket.
2019. jan. 3. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A prosti múlt se gaz csak akkor ha valamelyik segítségével volt neked az első szex. Mert az annak a bizonyítéka hogy magadtól alkalmatlan voltál csajt fogni .
2019. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előnynek nem előny, de előbb fognak amiatt elhajtani, mert kųrvákhoz járkálsz, minthogy azért, mert nem volt még komoly barátnőd. Szóval elég rossz esélyekkel indulsz, de nem amiatt, amire a kérdés irányul. Hazudni meg nem éri meg, csak rosszabb lesz.
2019. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én inkább nem mondanám el , nem akarom egyből kihúzni a talajt magam alól..
2019. jan. 4. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
A prostikat ne mondd el, ha a haverok kikotyogják, akkor tagadd le és kész :)
2019. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!