Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Először az asztrológiával kerültem kapcsolatba. Akkor még nem hittem a szabad akaratban. Aztán javasolták, hogy keressek fel egy kineziológust. Megpróbáltam azt is. Kiderült, hogy Tapolcán is van kineziológus, ő is jó, a kezelések után mindig jobban éreztem magam. Nagyon jól tud bánni az ingával is, kipróbáltam vele az SVT-t.



Elmentem agykontroll tanfolyamra, hogy még tudatosabban irányítsam az életemet. Nem volt átütő siker, mert nem bírom ellazítani magam, de láttam, hogy másoknál jól működik a módszer.



Voltam családállításokon, születésterápián, energiakezeléseken. Járok homeopata orvoshoz. Beszéltem médiumokkal. Gondolkoztam a pszichoterápián, a transzformáció önismereti játékon.



Elsajátítottam a reiki2-t, majd a pszichotronikát. Ezeket jó lenne gyakorolni valakikkel.



Közben spirituális témájú könyveket olvastam. EFT-ztem, pozítiv hanganyagokat hallgattam.



Mióta utána olvastam, hogy mik az egészséges életmód alapjai, próbálok áttérni a nyers vegan étrendre. Ez elég nehéz, nemcsak a szokások miatt. Sokféle könyv van a témában, amik ellentmondanak egymásnak, ezért kiteszteltük, mi lenne a számomra legmegfelelőbb étrend.


2019. márc. 10. 01:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem. Ennyi hülyeségre nem tudom forgatni a szemem, kiakadna.
2019. márc. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Ezt gondold át még egyszer.

2019. márc. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Egy ember elment levágatni a haját, és megigazíttatni a szakállát. Ahogy a fodrász dolgozni kezdett, kellemes beszélgetésbe elegyedtek. Sok mindenről szót ejtettek, különféle területeken.


Végül szóba került Isten is, mire a fodrász határozottan kijelentette:

- Én nem hiszem, hogy Isten létezik.

- Miért ilyen biztos ebben? - kérdezte a vendég.

- Nos, csak ki kell nézni az utcára, hogy mindenki megértse, miért

nem létezhet Isten. Most mondja meg őszintén, ha Isten létezne, hogy lehetne annyi beteg ember a világon? Hogy is hagyhatnának el szülők gyerekeket? Ha Isten létezne, se szenvedés, se fájdalom nem lenne. El nem tudok képzelni egy szeretettel teli Istent, aki lehetővé teszi mindezt körülöttünk.


A vendég gondolkodott egy kis ideig, aztán úgy döntött, hogy nem válaszol a fodrász feltevésére, mert nem akart vitába keveredni.

Miután a fodrász befejezte a dolgát, a vendég fizetett, majd elbúcsúzott tőle és kilépett az utcára.


A következő pillanatban szemébe ötlött egy ember, akinek hosszú, gondozatlan haja és loboncos szakálla volt. Piszkosnak és nagyon elhanyagoltnak tűnt.


A vendég visszafordult, és megint belépett a fodrászüzletbe, ahol

megszólította a fodrászát:

- Tudja, mit mondok? Nem léteznek fodrászok a világon!

- Hogy mondhat ilyet uram? - kérdezte meglepetten a fodrász.

- Hiszen itt vagyok én, én fodrász vagyok, nem? Épp most fejeztem be az ön hajának és szakállának a rendbetételét.

- Nem, nem! - erősködött a vendég. Fodrászok márpedig nem léteznek, hiszen ha léteznének, akkor nem lennének olyan hosszú, gondozatlan hajú és szakállú emberek az utcán, mint az ember ott, látja?

- Ah, de hát attól még léteznek fodrászok! - válaszolt a mester. Tehetek én arról, hogy az ember nem jön be hozzám?


- Hát ez az! - bólintott rá a vendég.

- Éppen erről van szó! Isten is létezik, de tehet Ő arról, hogy az emberek nem fordulnak Hozzá, hogy nem keresik meg Őt, és úgy élnek, ahogyan élnek?

2019. márc. 10. 01:26
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem ez sok.
2019. márc. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Ha jól néz ki és tapasztalt, akkor szexelni oké, de ne beszéljen közben ilyesmiről. A nagy része a fentieknek nem érdekel, de mit csinálna az éttermekben, ahova szeretek járni? Én biztos nem megyek a kedvéért vegán éttermekbe. Ez a férfi nem szeret élni, úgy igazán, könyvek mondják meg, hogy mit tegyen. Nem tudom elképzelni, hogy jó lehet vele a szex.
2019. márc. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Karena26 ***** válasza:
63%

Erősen keres(i) önmagát és az élet értelmét. Édesapámra emlékeztet. És a régi önmagára, csak nőként. Annak a keresésnek meg tudom mi lett a vége, mindkét részről. :(


Ha megtalálta, amit/Akit érdemes keresni, talán... Addig ki van zárva... Egy ilyen ember teljességgel alkalmatlan egy olyan monogám, élethosszig tartó, klasszikus családmodellben való életre, férj-és apaszerepre, amire én vágyok egy férfival kapcsolatban, mert nagy azűr odabent... Ki tudja, milyen szörnyű irányba viszik el a mások által kitalált ideák...?... És szenved el nehezen helyrehozható károkat a testében, lelkében, szellemében.


Kívánom, hogy mielőbb érjen véget az ámokfutásod! :) Nagyon szorítok, hogy túléld!!! ;)

2019. márc. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

Isten létezik, ott van mindannyiunkban és mindenben, és semmi köze ahhoz a sok szarsághoz, amit felsoroltál. Ezek mind csak a mentális képességeidet fejlesztik, de spirituálisan nem visznek mélyebbre.

Ajánlom Echart Tolle könyveit.

2019. márc. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

Legalább értelmes dolgokkal foglalkozol ez jó dolog.

Egyébként spirituális témájú könyvek címét szívesen fogadnám ha megírnád nekem előre is köszönöm. :)

2019. márc. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, egyetértek az előzőnél.

Hiszek én is Istenben, vagyis Benne hiszek nem ebben a sok túlmagyarázott irányzatban.


Volt egyszer egy férfi az életemben, 3 hónapig. Hozzád hasonló beállítottságú. Mint kiderült, végig hazudott nekem, eltitkolta, hogy jár ilyen családállításokra, ahol vadidegenek véleménye alapján arra jutott, nem próbálja meg velem a kapcsolatépítést, így derült ki az egész, a semmiből. Akkor nagyon rosszul esett, hogy az idegenek befolyása ennyit jelentett, azóta persze már nem bánom.


A vallásossággal nincs semmi gond, de egy ilyen férfival én nem.


30 N

2019. márc. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindegy? Úgy is csak 1 lelki tarsad van, akitől születésed előtt elszakítottak. Csak őt kell megtalálnod.
2019. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!