Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem reagálta túl egy kicsit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reagálta túl egy kicsit a csajszi?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem vele és észrevette,hogy vannak új csaj ismerőseim és be is szivecskézték a profilom. Most ez miért olyan nagy dolog? Csajok légyszi válaszoljatok!
2019. márc. 9. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha leírnád azt is kit reagált, és nem csak azt, hogy mire reagált, könnyebben valaszolnánk. Vagy az volt a "reakció" hogy észrevette?
2019. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
helyesbítek : *mit reagált
2019. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
De, kicsit túlreagálta. Még ha együtt lennétek, akkor se lenne semmi gond azzal, hogy más csaj beszívezze a képed, mert miért ne tehetné? (nem te szívecskézed más lányok képét) De mivel még csak ismerkedtek így főleg nem olyan nagy gond szerintem.
2019. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mérges volt.
2019. márc. 9. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint ha valakivel ismerkedek, és esetleg komolyabban is (erről sem esett szó) és valahogy feltűnik hogy napi szinten 3-4 új lány lesz az ismerőse(bar nem tudom hogy vennem eszre) akkor felmerül bennem, hogy valami társkereső végett ismeri őket.(legalábbis nem hinném hogy az ember minden nap huzamosabb időn át véletlenül megismer korabeli lányokat) . Ekkor viszont valószínűleg hanyagolnám az ismerkedést,mivel azt szűrném le, hogy az időmet vesztegetem. De nem lennék mérges. Az viszont bántana, hogy ha mindez úgy történne, hogy közben a srác előadja nekem hogy senki más nem érdekli. De akkor sem jutna eszembe szovatenni a mergem. Szoval igen, lehet hogy tulreagalta, főleg ha neki az internetes ismeretségek helyettesítik a való életet, és azt az elvet vallja, hogy ami nincs fennt a facebookon az nem is létezik. (azt pedig neked kell tudnod, hogy hitegetted e őt, amiert esetleg mérges lehet) Minden esete egy kissé kamaszosan kezelte a helyzetet.
2019. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!