Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én szúrtam el vagy ő reagálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szúrtam el vagy ő reagálta túl?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal ismerkedtem kb. 3 héten keresztül. Nagyon jól megvoltunk, már találkozót terveztünk. Aztán egyik éjjel felhívtam kissé részegen és azt mondtam neki hogy kell ő nekem mert ha nem akkor öngyilkos leszek. Ami persze nem igaz. Másnap már nem akart találkozni, azt írta hogy ez neki nagyon meredek, neki komoly férfi kell és brutális szavak voltak ezek tőlem. Hiába próbáltam bocsánatot kérni, nem állt kötélnek majd némi vita után mindenhonnan letiltott.


És szúrtam el vagy ő túl gyökér?


25F,ő 21L


2019. jan. 3. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Miért ő lenne a gyökér? Jesszus.
2019. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Te szúrtad el
2019. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy gyökét, főleg ha ezt még meg is kell kérdezni.
2019. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Az igen. Te vagy egy sggfej, aki nem tudja a mértéket. Csatakra iszod magad, aztán éjjel még fel is hívod, és faxságokat beszélsz neki, és még van pofádon bőr őt legyökerezni?!?! Ember, kapj már a fejedhez!!!

Nagyon jól tette, hogy letiltott, én is azt tettem volna.


Sggfej.

2019. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos a csajok nem bìrják sem a részeg telefonokat, sem a depresszìv megnyilvánulásokat.


Ki érti ezt 🤔😂

2019. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ilyen semmiségeken akadnak fen a nők de mégis a rossz fiúkat szeretik. K-rvaérdekes....
2019. jan. 3. 20:24
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Kisbarátom, nálad nagyobb gyökér nincs ebben a sztoriban...
2019. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Na jó ez kamu. Ennyire arrogáns szerencsétlenek nem létezhetnek.
2019. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
A nőket nem lehet kiszámítani.
2019. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha az első ilyen kis "vicc" után felfogom, hogy az exem milyen egy beteg ember volt akkor sok rossztól megmentettem volna magam.

Hagyd a francba, ha neki van elég esze akkor menekül.

2019. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!