Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én szúrtam el vagy ő reagálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szúrtam el vagy ő reagálta túl?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal ismerkedtem kb. 3 héten keresztül. Nagyon jól megvoltunk, már találkozót terveztünk. Aztán egyik éjjel felhívtam kissé részegen és azt mondtam neki hogy kell ő nekem mert ha nem akkor öngyilkos leszek. Ami persze nem igaz. Másnap már nem akart találkozni, azt írta hogy ez neki nagyon meredek, neki komoly férfi kell és brutális szavak voltak ezek tőlem. Hiába próbáltam bocsánatot kérni, nem állt kötélnek majd némi vita után mindenhonnan letiltott.


És szúrtam el vagy ő túl gyökér?


25F,ő 21L


2019. jan. 3. 20:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
édesf_szom :D
2019. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Te szúrtad el. Még egy randitok sem volt de már olyat mondassz neki, hogy ha nem jön össze veled akkor öngyilkos leszel. Gondolom még arra is gondolt, hogy ha véletlen egy pár lennétek de szétmentek, vagy csak jobban összevesztek akkor hogyan reagálhatsz? Ilyen megnyílvánulás után az lett volna a fura ha ő is azt mondja téged akar.
2019. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találkoznék veled. Ezt te szúrtad el. Az külön ijesztő, hogy ez neked kérdés.
2019. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is tiltottalak volna
2019. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Még együtt sem vagytok, de már érzelmi zsarolásba kezdesz. Szerinted ki a gyökér???
2019. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
hülye vagy. Egyszer az egyik ismerőssel közölte a csaja, hogy elhagyja, hónapok múlva a fickó megfenyegette, hogy öngyilkos lesz, mire azt a választ kapta, hogy ahhoz bátorság is kell. Megtette. Ezért nem szórakozunk ilyennel.
2019. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ha a nőknek az izgalom kell akkor ez miért nem volt jó? :'D
2019. jan. 3. 20:46
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Jófiú mi? Miközben rohad a lelked. Priviket meg anyádnak írogass.
2019. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Te szúrtad el. (a lány legnagyobb szerencséjére)
2019. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
97%
A jóféle izgalom az, amitől nedvesedik a bugyim, nem pedig a hideg ráz.
2019. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!