Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet megtudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet megtudni, ha egy úgymond "érzékenyebb" csajszi mit is gondol igazából?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja ismerkedek egy visszafogottabb, érzékenyebb csajszival, eleinte csak barátkoztunk, és így is álltunk mind a ketten a dologhoz, de olyan 2-3 hónap után észrevettem, hogy másabb lett, elég közeledő volt + úgy vettem észre rajta, hogy kedvel is, többször hangoztatta már, hogy másképp tekint rám. Rákérdeztem, és elmondta, szeretne kapcsolatot. Én elutasítottam, mert még akkor csak néhány napja ismerkedtünk úgy "jobban" az előtte megszokottól, és nemakartam semmit elkapkodni, komoly dologban gondolkodtam, nem futó kalandban, ezt elmondtam neki is, hogy legyen türelmes, és látszólag megértette. Találkozgattunk tovább, aztán később már egyre jobban azt vettem észre rajta, hogy egyre többmindenbe beleszól, néha olyan, mintha driekt leakarna koptatni, egyszer már közölte is velem, hogy már csak barátságot akar, viszont abszolút nem úgy viselkedik. Ölelget, puszilgat, ha rákérdezek hogy ez micsoda, feszültebb lesz, valamikor nagyon kedves, viszont valamikor meg mint akit kicseréltek és kicsit modortalanabb. Szoktunk személyesen találkozni, meg napi szinten beszélgetünk, és mostanában azt vettem észre, hogy chaten "közelebbi ként" kezel, viszont élőben teljesen más a helyzet. Nekem úgy fest, amikor személyesen találkozunk, hogy valamiért nagyon visszafogja magát, látni a nézésén, ez lenne az amolyan bosszú az első elutasításomért? Mire számíthatok? Már gondolkodtam rajta, hogy megmondom neki, hogy hagyjon békén, és mindketten nézzünk más kapcsolat után, de nem vagyok az a fajta, aki elküldi a csajokat, aztán várja, hogy visszasírják magukat. (hallottam, hogy ezis egy elég jó módszer, de nem az én vallásom!)
2018. jún. 29. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen visszafogtad őt. Nem is értem miért, hisz már hónapok óta barátkoztatok, ő többet akart, erre te azt mondod neki maradjon minden így, és lassan haladjatok, magyarul a barátság állapotába rekesztetted a dolgot. Öntsetek tiszta vizet a pohárba, és beszéljetek egymásnak nyíltan arról, hogy most mi van, mi lehet meg.
2018. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy egyikőtök sem ura a helyzetnek. Beszéld meg vele, hogy ki mit szeretne. És főleg te mit szeretnél tőle, hiszen te utasítottad vissza.
2018. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem mer közvetlen lenni, nehogy megint nyomulósnak tartsd. Gondolom azt várja, hogy te lépj valamit, és lehet, hogy kezdi már frusztrálni a helyzet. És az is benne van a pakliban, hogy elunta a várakozást, és kezd elhidegülni tőled.
2018. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öcsém mekkora balf. vagy, csiki csukizol vele aztán nézel nagyot, hogy miért koptat le.. növessz golyókat, legyél határozott, mint egy férfi. Mert ez eddig eléggé tini kategória.
2018. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!