Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok olyan nővel, aki 25 éves,18 évesen szült egy gyereket és nagyon jól néz ki?

Figyelt kérdés
Érettségije és szakmája nincs, gyárban munkás.

2019. márc. 7. 16:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, ha normális
2019. márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én is 25 vagyok, csak férfi. Egész életem során 0 sikerem volt (szűz is vagyok), amíg úgy másfél hónappal ezelőtt megtalált egy ilyen csaj. Most 23 éves, félcigány, van egy 2 éves gyereke, dohányzik, csak ő gyorsétteremben dolgozik gyár helyett. Szakmája van, érettségije nincs, bár nem mondanám rettenetesen butának. Egyébként csinos, már-már szépnek is mondhatni.


Na, hát inkább maradtam szűz, és nem azért, mert minimálbért keres. Pótapa nem leszek. Egyszerűen érződött rajta, hogy kétségbeesetten keres egy férfit; még velem, aki senki másnak nem kell, is beéri, csak ne egyedül legyen egy meggondolatlan-felelőtlen dugás melléktermékével. Egyébként rettentő csalódott vagyok, amikor ebbe belegondolok: a jónő legyártat magának egy gyereket egy hiperszuper jóképű fszival, mert annyira viszket neki, hogy még a gumi felhúzását sem képes megvárni - aztán amikor természetesen a jócsávó továbbáll (miért ne tenné?), akkor már jó neki a "bottal sem" kategória is. Utóbbi én vagyok, és akárhogy húzom-halogatom, ez vár rám is...


Ez a nagyon fiatalon szülés meg nem mondom ki itt a PC-s fellegvárban, hogy melyik etnikumra is jellemző.

2019. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!