Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyannal, aki nem...

Járnátok olyannal, aki nem vállalta fel (17 évesen) a gyerekét?

Figyelt kérdés
Azóta eltelt 15 év. 17 éves volt, mikor a 20 éves barátnője terhes lett, a lány megtartotta a gyereket, ő nem akarta. Nem is látta soha. Pár éve felkereste az anyát, de férjnél van, a gyereket ő neveli, nem akarta felborítani az életét. Mi 3 hónapja találkozgatunk, nemrég mondta el.

2012. nov. 27. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Most Te a barátnőd gyerekének az apjával randizgatsz? Tudtad, h Ő az apja a gyereknek? Mire vagy kíváncsi? Hogy mit szólna a barátnőd? Én semmit se szólnék 15 év nagy idő. Hogy kezdj-e vele kapcsolatot? meggondolandó, de miért ne? Most már nem ciki a védekezés, akkor vállalsz gyereket, ha tényleg mind a ketten akarjátok. És akkor mikor már megismerted. 17 évesen Ő még gyerek volt. Barátnőd 20 volt Ő már sokkal felnőttebb volt, mint egy 17 éves fiú, főleg ha beleszámolod azt is, h a pasik 3-5 évvel később is érnek. Próba cseresznye! Idővel meglátod, h hogy alakul!

24/N

2012. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyire nem kacifántos az eset :) Én nem ismerem a nőt, ő mesélt róla. Csak kicsit zavar, hogy akkor lelépett, bár tudom, hogy még fiatal volt.
2012. nov. 27. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
engem zavarna. csak gyermektelen fiúval járnék.
2012. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Becsülném, hogy nem évekkel a z együttlét után mondta el, hanem valamelyest egyből tisztázta. Megbeszélnénk az okokat, bár logikusan a fiatalság volt a legfőbb ok, és nem is akarta, de hát ugye a nők szerint ilyen esetben a férfi véleménye nem számít , szóval ettől függetlenül járnék vele, mert 15 év nagyon sok idő.
2012. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetes hogy 17 évesen nem akart apa lenni de szerintem ha már ott volt a gyerek akkor én annyit mondanék: nekem biztosan nem kellene ő. Mert a mi közös gyerekünkkel miért foglalkozna? Jobb elkerülni az ilyen pasikat Hacsak nem 40 éves nő vagy aki minden áron gyereket akar.
2012. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért foglalkozna mert már nem 17 éves felelőtlen kamasz?

Ennyi erővel egy férfinak se szüljön a nő gyereket mert azzal is minek foglalkozna.

Egy pasi nem úgy áll a gyerekhez mint egy nő, főleg akkor nem ha helyette döntenek és kényszerhelyzetbe hozzák.

Én a nővel se álltam volna le aki csak magának dönt, a másik le van tojva.

2012. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!