Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Elég nagy a probléma velem, nem tudok szerelmes lenni. 19 éves korom óta nem voltam szerelmes, most vagyok 31. Van úgy, hogy látom a pasin, hogy jól néz ki, szimpatikus is, szeretem magát az embert, de nem tudok szerelmes lenni. Legutóbb is elszalasztottam egy ilyet, mert nem akartam szerelemmel áltatni, viszont ő is pont így érzett velem kapcsolatba. Le lehet élni úgy az életet, hogy erős szeretet van a kapcsolatban szerelem nélkül? Nem "üldözöm"kényszeresen a szerelmet, tehát ezek a srácok is csak úgy jöttek. Bűntudatom lenne, ha tudom a másik fél szeret, én is őt, csak nem szerelemmel. Mit gondoltok erről? Volt valaki hasonló helyzetben?
2019. febr. 24. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

10-es. Szerintem is jó és majdnem azt is mondanám, hogy kell. De ha ehhez tartja magát az ember akkor ki tudja hány év, hány évtized telik el mire összejön egy. Vagy lehet, hogy soha. Nem az igazi szerelem nélkül, de lehúzni tíz évet (mint a kérdező is) vagy 20-at férfi vagy nő nélkül csak azért, mert nem jön szerem szerintem rosszabb mint egy lazára fogott, becsületes, de szerelem nélküli kapcsolat/társ.

Vonzalom meg szimpátia legyen azért, le sem feküdnék senkivel ezek nélkül, de szerintem lehet valaki boldog egy másik emberrel anélkül, hogy rózsaszín betűs versek jutnának minden elalváskor és ébredéskor az eszébe a szerelemtől.


Jelen világunkban én örülök, ha találkozok egy tisztességes nővel akit nem az anyagiak vezérelnek, nem próbálták már fel tucatnyian és nem egy freskó az arca és a teste. Luxus elvárások közé tartozik számomra, hogy még az egymásba szeretés ritka eseménye is összejöjjön.

De szerintem sok nő is összeteszi a kezét már akkor is, ha nem egy sötét/kigyúrt/igénytelen/tetovált/dohányos/alkoholista/hazug férfi közelít csak szex szándékkal.

2019. febr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2019. márc. 1. 22:15
 13/13 anonim válasza:

Semmi értelme egy szerelem nelkuli kapcsolatnak, mindenkibe ott lesz a hianyerzet ha osszejon olyannal akit nem szeret, velem is ez van. Ha ilyet tesz az ember az eszere hallgat, azert hogy ne maradjon egyedul maganyosan. Nekem is volt egy ilyet, elvoltunk de ennyi.. nem birtam vele maradni, melle le fekudni, vele lakni, hiaba el voltunk. Szerelem nélkul nem megy, az a kezdeti fázis kell,hogy ha ranezel arra a valakire örülj,kell az az erzes, hogy szerelmes vagy.. Utána ez átváltozhat mély szeretetté ami amúgy szerelem.

Borzalmas felfogás sokaknál ez, hogy osszejonnek olyannal akit nem szeretnek, és mi lesz ha szerelmes lesz másba? Téged azon nyomba elhagy. A szerelemnel nincs erosebb erzes. Én 6 éve szerelmes vagyok, nem tudom felejteni, csak ő van a szívemben, ez nem is hagy nyugodni mással. Van olyan, hogy szerelmes lehetsz egy egesz eleten át valakibe.

aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!