Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van arra, hogy találok vagy engem megtalál egy félprofi vagy profi sporoló?

Figyelt kérdés

És kapcsolat is lesz belőle.

Én ötször edzenek hetente, tavaly ez a szám heti hat volt. Eddig nem volt kapcsolatom, mert vagy tanultam vagy sportoltam, és nem jártam se szórakozni se sehová, most már lassan 20 évesen jó lenne elkezdeni ismerkedni, és készen érzem magam egy kapcsolatra. Egy filmben láttam ilyen profi sportoló és civil közötti szerelmet és kicsit megmozgatta a fantáziám, hogy vajon le kell járnom meccset nézni, vagy edzést nézni esetleg?

Meglátásokat előre köszi

19L



2019. febr. 16. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hol szocializálódsz, és a külsődtől is függ.
2019. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha sportolókkal akarsz ismerkedni olyan helyeken kell legyél ahol ők is vannak. Például te is elkezdesz sportolni és edzésekre járni,.
2019. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen ez a sport? Közösségi, vagy egyéniben tolod? Egy közösségi sport nyilván sokat dob azon, hogy párod legyen. Nekem most a sporton kívülről van párom és tolerája azt, hogy ennyi időt megesz a sport.


Üdv amúgy a klubban én is heti 5-6x edzek :)


30N

2019. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy félprofi vagy profi spóroló nekem is jól jönne.
2019. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
S ahhoz mit szólnál, hogy találsz magadnak egy profi sportolót, de a sport amit űz igencsak veszélyes? Vagyis nem focista vagy hasonló, hanem például motorversenyző.
2019. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó nem spóroló xD elírtam😅

Sima edzdőteemi edzés, nyári hónapokban ezt felváltja az országúti bicikli

2019. febr. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!