Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti melyik tipust választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti melyik tipust választanátok szeretőnek ha muszáj?

Figyelt kérdés

1) kockás has, sportos test, helyes arc, de nem figyelmes, nem kedves, nem komunikativ


2) van rajta felesleg, nem helyes, ágyban nagyon jól bánik veletek, meg odaadó


2019. febr. 21. 19:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem muszáj választani, meg lehet lenni szex nélkül is és az még mindig vonzóbb opció bármelyik felsoroltnál.
2019. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem ítélkeznék egyik felett sem, mindenki úgy csinálja ahogy neki jó.


Ha jó kinézetűvel vagy akkor az minden olyat akar csinálni amit nem kéne, és semmit nem csinál amit kéne...ami eredménye birkózás lesz.


Ha olyannal vagy aki mondjuk kövér, azt meg inkább távol tartanám magamtól, mert rohadtul idegesítene, vagy ha még nem is kövér, de mondjuk belédszeret meg tapad az is rohadt idegesítő lehet.


Akkor tényleg jobban jár az ember a vibrátorral v ki hogy nevezi, meg ha kutyát tart!:S

2019. febr. 22. 18:28
 23/27 anonim ***** válasza:
ennél nagyobb problémád ne legyen az életben...
2019. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Te meg kicsit szögletesen gondolkodsz, kérdező. Vagy ténylegesen két bizonyos emberről van szó, akkor meg keress egy harmadikat.
2019. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Jaj, ne fárasszatok már, a harmadikis vagy az egyik vagy a másik kategóriában van! Jó tudom a ti párotok nem, az fantasztikus, de én most a facér férfiakról beszéltem.
2019. febr. 22. 22:14
 26/27 anonim ***** válasza:

De fárasztalak, mert vannak ugyan általános érvényű dolgok, minthogy ha valaki adonisz külsejű, akkor nagy eséllyel a sok pozitív visszajelzés miatt nagyképű lesz és egy idő után bizonyítani sem akar, hiszen odáig vannak érte a nők és sokszor annyira öntelt, hogy fogalma sincs róla, hogy nem jó az ágyban, mert a vele szexelő nők sokszor nem is mondják el a dolgot, hiszen sokuknak jobban számít az, hogy egy jó külsejű kiegészítő oldalán tipegjenek és a barátnőiket megegye az irigység.


De ez egyrészt mindkét nemnél így van, gyöngyhalász hálóval kell halászni azokat a nőket is, akik például szépségkirálynők, modellek, vagy simán csak fullosak és emellett a belső értékeik is rendben vannak.


Másrészt attól, hogy általánosságban igaz, még nem lesz mindenkire az és nem olyan dolgokról van szó, amikre nem jössz rá már az elején. Ha nem jössz rá, akkor a hiba benned van.


Ugyanúgy, ahogy a kövéres dolgot mondtad. Ha valaki kövér és te undorodsz tőle, akkor eleve esélyt sem adsz neki, mert neked se lesz jó és neki se a visszautasítás. Jobb az elején tisztázni.


Ha valaki tapadós típus azt is már az elején levágod. Komolyan én tanítsalak téged?


Ja és nincs párom, férfi vagyok és azért mondom, mert én is kivétel vagyok. Viszonylag sportos a testem, kockás hasam nincs ugyan, az arcommal sincs semmi baj, és mellette figyelmes vagyok, tudok kedves lenni és az ágyban is nagyon jól szoktam bánni a nőkkel. Általában ők szeretnek belém.


És egyáltalán nem tapadok, szeretői kapcsolatokban mindig el is várom, hogy a nő keressen (kivéve, ha a nő másképp határozott), hiszen neki van vesztenivalója, nem akarok egy rosszul időzített üzenet miatt bedönteni több éves, évtizedes házasságot, kisgyerekek életét felforgatni. Ugyanis vallom, hogy ezek a dolgok kettőnkről szólnak. Nem ítélkezem és nem török pálcát senki felett.

2019. febr. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ott rontod el, hogy azt hiszed, a nők számára a kocka hasú, sportos, jóképű férfi jön be, mindenki mással csak megelégednek. Hát, ez nagyon nem így van. Nekem mindig is az érdekesen csúnyácska srácok jöttek be, bár a sportos testet szeretem, de ez sem kocka hasat jelent, a pocak nem zavar, ha az illető sportos, izmos mellé és nem kövér. Tehát én azzal fekszem le, aki számomra vonzó, ilyen férfiak pedig léteznek, és lehet hogy másnak csak 6/10 nekem meg 10/10 mert oda vagyok érte. És nyilván a belső értékek fontosak, tehát legyen odaadó és bánjon velem jól.

Azt kellene megértened végre, hogy azt, hogy egy nő kit tart szexuálisan vonzónak, ritkán befolyásolják olyan kommersz dolgok, mint a kockás has. Ettől függetlenül elengedhetetlen az, hogy tetsszen. Küldtem már el a francba jótestű, jóképű srácot, mert a stílusa cseppet sem volt vonzó, és vágyakoztam már olyan férfire aki idősebb is volt, pocakja is volt, de olyan hihetetlenül férfias volt hogy mindez nem érdekelt.

2019. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!