Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nőt válasszam? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt válasszam? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik egy elég buta gyár soron dolgozik de viszont nagyon csinos vékony szép teste van


A másik ezzel szemben eléggé el van hízva nem olyan csinos viszont nagyon okos orvos a foglalkozása


2018. dec. 23. 09:50
1 2
 1/16 Zzzz90 ***** válasza:
85%

Amikor ilyen helyzet előtt állsz, akkor egyiket se. Olyannal szabad csak kapcsolatot létesíteni, akin nem kell gondolkozni.


Főleg, hogy felszínes barom vagy :-D mindenkinek számít a külső, de azért amit te kérdeztél most...az eléggé negatív.

2018. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
2., aztán együtt lefogyunk D:
2018. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Amelyik a fogadra valóbb. Úgyis csak azért fogod bármelyiket is választani, hogy kitöröld vele a boldogtalan lelkedet.
2018. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
A feszeset válaszd mindenképp. Egy nőt nem az eszéért tartunk. Egy okoskodó hárpiával együtt élni? Még belegondolni is szörnyű! A butábbat kedvedre formálhatod, fel tud nézni Rád, nyugodt, boldog életed lesz vele.
2018. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

Nem aszerint válasz párt az ember hogy mennyire okos, legalábbis én nem választanék így.

Ha külsőre tetszik és tényleg szeret (és persze nem proli minden megnyilvánulása) akkor őt. Elhízott nőkkel én nem igazán vagyok kibékülve úgyhogy ő kiesik.

2018. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
A második sem lehet olyan nagyon okos, ha összejönne veled..
2018. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
viheted mindkettőt, nekem a vékony-okos vonal jön be XP
2018. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Egyiket sem. Nekem nem kell se csúnya se buta nő.
2018. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen az elsőt.
2018. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Rockarc ***** válasza:
10%

Ezek kozul miert kell valasztani? Ez olyan, mintha az lenne a kerdes, hogy MTK vagy Ujpest meccsre mennel ki? Jezus, egyikre sem, akkor inkabb nem erdekel a foci.


42F

2018. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!