Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy "4 pontos" nőnek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "4 pontos" nőnek milyen férfiaknál van esélye a mai világban?

Figyelt kérdés
A Photofeeler oldalon 10 ből 4 pontosra ítélték a pontozók a megjelenésemet. 28 éves nő vagyok. Tudom ez átlag alatti külsőnek számít, eddig is ide soroltam magam, de kíváncsi voltam pártatlan idegenek véleményére is, és beigazolódott az érzésem. Sikertelen vagyok a társkeresésben, valószínűleg túl magasra teszem a mércét, szeretnék ezen változtatni. De mégis milyen egy 4 pontos férfi aki hozzám illik? Hiszen a férfiak nőknél való sikerességénél tudjuk, hogy nem csak a külső számít, hanem a sárm, a beszédkészség, az anyagi javak. De akkor mégis milyen férfi illik hozzám?
2019. febr. 16. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen férfi illik hozzád, a személyiségeden múlik. A külső csak egy dolog. Egyébként kíváncsi lennék hogy nézhetsz ki, mondok vélemémyt szívesen.
2019. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Elküldöd a 4 pontos képet? Úgy sem ismerlek...
2019. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sokat olvastam erről az oldalról. Na feltettem én is most két képet.

Az első átlag feletti, filteres sminkes stb. A másik strand utáni, filter nélküli stb 5ös... Ne ezzel foglalkozz. Tök felesleges.

2019. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ennél azért egyéb tulajdonságok is fontosak lehetnek. Néhány kép alapján nem szép dolog ítélkezni és feladni mindent. Sok sikert! :) F
2019. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szia! Küld el a fotódat.. Nem kell mindent elhinni ezeknek az oldalaknak..
2019. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi vagy te egy termek, hogy osztalyzod magad? Ha becsmerled magad es nem szereted magad amilyen vagy, akkor mas sem fog.


Ember vagy, nem egy pontozos termek.

2019. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy 4 pontot kaptál ott, nem jelent semmit. Lehet, hogy élőben valaki 7-8-nak lát meg.
2019. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Milyen férfi illene hozzád?

Ezt tőlünk kérdezed?


Csak össze tudod szedegetni hogy mik azok a tulajdonságok egy férfiban amik neked bejönnek nem?

Például : szelíd, kedves vagy kissé agresszívabb személyiség?

Precíz, tökéletességre törekvő, vagy olyan aki "csináljuk majd lesz valahogy"?

Nyomulós irányító az ismerkedésben, vagy olyan aki finomabb lassabb, rád is kíváncsi?

Rendetlen vagy rendszerető?

Extrovertált vagy introvertált?


Ez csak pár kérdés de ezer ilyen van amit feltehetsz magadnak....

Ezek alapján csak meg tudod határozni milyen férfi illene hozzád?

Külsőségek miatt pedig ne aggódj.

Gondolom te is láttál már nem annyira szép férfit csinos nővel, vagy akár fordítva.

2019. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!