Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért vannak kiakadv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért vannak kiakadva azon, hogy nem szorulok rájuk anyagilag és soha nem is fogok?

Figyelt kérdés

Miközben az interneten azon megy a hiszti, hogy a nőket csak a pénz érdekli.

Én megdolgozok a saját bevételemért, olyan diplomám lesz, amivel a legrosszabb esetben is, a legkisebb energiabefektetés mellett is többet fogok keresni, mint az ország 90%. Ezenkívül rengeteg tervem van és ambiciózus vagyok, úgyhogy meg fogom valósítani azokat.

Nincs olyan forgatókönyv, ahol rászorulnék más pénzére. A férfiak az életemben, emiatt, mindig vissza akartak húzni, akadályozni próbálták a tanulmányaimat.


2019. febr. 14. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Ez a fölényeskedő előadásmódod visszataszító, nem szerethető... és egy dolog miat adsz elő magadról, bárki mondhat magáról bármit, az más, hogy ebből majd mi valósul meg
2019. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

Most azt mondtad, hogy nincs szükséged férfira és egyébként sem lenne időd rájuk az ambícióid miatt. Nincs senki sem kiakadva, csak egyszerűen nem kellesz senkinek semmire, ami tovább tartana fél-egy óránál, hiszen ennyi időd van.

32/f

2019. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%

"Én megdolgozok a saját bevételemért"

Mint ahogy minden normális férfi és nő. Ezért még nem kell, hogy bárki is hasra essen előtted.

Szerintem nem a kereseteddel meg a fennen hangoztatott önállóságoddal lesz baj, hanem a kissé pökhendi hozzáállásoddal. Az nem vonzó.

2019. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

"Engem nem érdekelne, ha nem kéne a pénzem, de ha ezt az "Eltartom magam kanok nélkül, mert én vagyok a DIPLOMÁS, milliókat kereső NŐ!!!" dumát letolnád, akkor onnantól max. szexkapcsolatra kellenél."


És szerinted ez rajtad mégis kit érdekel? Segítek: kb. azokat, akiket bármely random meztelen nő képe alá elhelyezett "szúrnám" vagy egyéb hasonló színvonalú komment tartalma. Vagyis az íróján kívül senkit.

2019. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
jav: rajtad kívül
2019. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
A stílusoddal lesz a probléma, ami elég kiábrándító.
2019. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy buta önelégült majom álmodozása. Rossz olvasni. Lesz keserű valósággal szemebesülés kikerülve az egyetemről.
2019. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

"Visszahúzás" alatt mit értesz? Pl. azt akarták hogy ne havonta 1x találkozzatok az "ütemterved" mellett, vagy lebeszélni próbáltak a jövőre vonatkozó céljaidról?

Mert ha az előbbi példa - akkor neked kéne belátnod hogy nincs időd párkapcsolatra és amíg el nem éred amit akarsz, ne is törekedj rá.

Egyébként kissé beképzelt a stílusod :)

2019. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%

Úgy gondolom te szóba sem állsz olyan férfival aki nálad rosszabbul keres majd,mert egy öntelt liba vagy.Mindenki megdolgozik a saját bevételéért...nem is értem.Nem a diplomáddal fogsz keresni,hanem a munkáddal.

Hidd el ha ilyen maradsz,bizony lesz olyan forgatókönyv számodra is,amikor ráfogsz szorulni más pénzére.Ne legyen így,de sokszor visszanyal a fagyi...

2019. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

Cicus, egy férfi egy párkapcslatban nem azon akar versenyezni, hogy ő keres-e jobban, vagy a nője, mert annak a párkapcsolatnak csúnya vége lesz.


Ha a legkisebb energiabefketteés mellett is többet keresel, mint az ország 90%-a, akkor az ország férfiainak csupán 5%-a jön egyáltalán szóba számodra párként, mivel valószínű te sem akarsz egy olyan lúzert, aki nlad kevesebbet keres, és egy férfi sem akarja azt hallani hosszú távon, hogy "én tartalak el kisköcsög".


Egy pro tipp: ne a fizudról és a karrierterveidről mesélj a megcélzott férfiaknak, hanem arról győzd meg őket, hogy kedves, melegszívű, megértő NŐ vagy, nagybetűvel.


Még egy pro tipp: (40 év tapasztalata): talán 20 évesen nem hiszed el, de jó állást százszor könnyebb találni, mint jó (házas)társat. Szóval jól gondold meg, hogy mivel töltöd a fiatal éveidet.


Sok szerencsét.

2019. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!