Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért vannak kiakadv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért vannak kiakadva azon, hogy nem szorulok rájuk anyagilag és soha nem is fogok?

Figyelt kérdés

Miközben az interneten azon megy a hiszti, hogy a nőket csak a pénz érdekli.

Én megdolgozok a saját bevételemért, olyan diplomám lesz, amivel a legrosszabb esetben is, a legkisebb energiabefektetés mellett is többet fogok keresni, mint az ország 90%. Ezenkívül rengeteg tervem van és ambiciózus vagyok, úgyhogy meg fogom valósítani azokat.

Nincs olyan forgatókönyv, ahol rászorulnék más pénzére. A férfiak az életemben, emiatt, mindig vissza akartak húzni, akadályozni próbálták a tanulmányaimat.


2019. febr. 14. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem tarts némi önvizsgálatot, hogy miért mindig az a típus tetszik neked, aki korlátozna vagy vissza akarna húzni, ill. akinek annyira törékeny a kis egója, hogy veszélynek érzi ha egy nő nem függ tőle. Én is teljesen független vagyok anyagilag is és az élet minden más területén is, kimagasló a keresetem, de eddig kevés olyan férfival találkoztam akinek ez ne imponált volna.
2019. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok kiakadva rajta, igazából nem is érdekel. Mindenesetre egy diploma sem biztosíték arra, amit írtál.


Üdv: valaki, aki többet keres, mint az ország 95%-a.

2019. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a femináci stílusoddal van a gond.

Engem nem érdekelne, ha nem kéne a pénzem, de ha ezt az "Eltartom magam kanok nélkül, mert én vagyok a DIPLOMÁS, milliókat kereső NŐ!!!" dumát letolnád, akkor onnantól max. szexkapcsolatra kellenél.

2019. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
#2-es, mit dolgozol?:D Félreértés ne essék, nem rosszindulatból kérdezem, tényleg érdekel, hogy manapság mivel lehet jól keresni.
2019. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
#4: Azt hiszem, lead software developer a hivatalos beosztásom. Tengerentúli cég, távmunkában vagyok náluk már lassan másfél éve.
2019. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, hogy valami informatikai munka, azok általában jól keresnek, kár, hogy engem ez annyira nem vonz.


Köszi a választ és bocsánat az offért!

2019. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem azon vannak kiakadva, hanem a fölényeskedésed miatt.
2019. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen és ki van kiakadva?
2019. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Azért kíváncsi lennék, mi az amivel jobban keresel a 90%nál. Csak mert az agyonhypeolt informatika területén mérnökivel épphogy súrolom 3 év munka után a KSH átlagbért. Nehogy bilibe érjen a kezed......
2019. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Mekkora kamu :) Nem figyeltél a részletekre a leírásodban :)
2019. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!