Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen tapasztalataitok vannak anyagilag kihasználó férfiakkal?

Figyelt kérdés
Van erről egy cikk is: [link]

2019. febr. 11. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A shehu nem epp autentikus forras.


Nekem a kihasznalas annyi volt, hogy egyutteleskor az alberleti dijon kivul mindent en alltam,(kaja,rezsi,tisztitoszerek,szorakozas..) mert neki sosem volt penze- de 20-25 ezres hobbicuccra mindig jutott.


A sajat penzet arra kolti nyilvan, amire akarja, de nalunk a kozos kts-geket aranytalanul en alltam.

2019. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Most kikeressem neked az ide vágó kérdéseket? Rengeteg van.
2019. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyik exem állandóan velem vetetett magának kaját-innivalót, mikor együtt ebédeltünk. Még azt mondom, talán bele is fért volna, ha egyrészt viszonozza valahogy (nem tette) másrészt ha nem csóró egyetemista lettem volna, akinek 500 ft már komoly pénz. Szegénynél sose volt pénz, persze hobbira mindig akadt. :))

Sajnos naiv és idióta voltam akkor, de szerencsére megjött az eszem és kivágtam.


Ismerősöm magasabb szinten tolja: elvett egy nőt, akit egyáltalán nem szeret, csak mert pénzes, szóval a nő tápolja a pasi vállalkozását, közben a pasi meg a barátnőjével jár nyaralgatni meg ide-oda.


Olyannal is többel találkoztam, hogy a lakbért/rezsit valahogy mindig elfelejtette kifizetni a férfi, és kvázi ingyen volt a lakhatása, miközben a párja fizette kettejük helyett.


Nem olyan ritka.

2019. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Bírom, amikor egy ilyen kérdésnél minden válasz 100%-on áll, bezzeg amikor az aranyásó nőkről van szó, és a férfiak leírják a tapasztalataikat, jön a lepontozóbrigád. :D

Mondom ezt gazdag pasiként. :)

2019. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

#4

Te ugyanezt az oldalt nézed? Az aranyásó nős kérdéseknél az ilyen "MINDEN nőnek csak a pénz kell" válaszok rendre fel vannak pontozva, ha néha leírom, hogy nem minden nőnek az kell, egyből 0%...

2019. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

#4

Napi 10 kérdés szól a szegény fiúkról, most végre valaki megpendítette az ellenkezőjét erre idetolod a gazdag és gondolom emiatt biztos boldog is :D képed, nem szégyelled magad.

2019. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nőként én is tudok érdekember nőkről, de nem szükséges csak róluk beszélni azért, hogy az anyagilag kihasználó férfiak csak úgy sunnyogjanak csendesen. Ők is megérdemlik azt, hogy beszéljünk róluk.
2019. febr. 11. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Exem ilyen típus.Engem mondjuk nem tudott lehúzni,mert nincs mit :D Simán kirakják a pénzt az asztalra neki a nők,előadja magát és adnak neki kölcsön amit nem fizet vissza,most úgy lakik valakinél hogy hébe-hóba fizeti a lakhatását,közben van egy nő aki vesz neki ezt-azt,írtam is neki pont tegnap hogy nagyon jól csinálja az ilyen lehúzós dolgokat,milyen szépen meg tud élni ebből...
2019. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Férfiként megint belepofátlankodok, nekem az a tapasztalatom, hogy a nők szokásos síránkozását lehet itt is megfigyelni, mint az agresszív nőverő pasiknál vagy az ellenőrizgető, kontrolláló pasiknál, esetleg a megcsalós pasiknál. Ja, a hanyag, lusta, otthon semmiben sem segítő pasikról és a bunkó, tuskó, partnerére szégyent hozó pasikról nem is beszélve.


Egyetlen közös pont van ezekben a férfiakban: A nők valamilyen módon képesek vonzalmat, szerelmet érezni irántuk.


Ehhez képest a gyakori tele van olyan férfiakkal, akik még a szüzességüket sem tudják elveszíteni 25-30 évesen és velük semmilyen ilyen probléma nem lenne. De ők persze nem kellenek a nőknek.


Mindenkinek megvan a szabad választás joga. Egyik férfi sem kényszeríti rá a nőt arra, hogy szeressen belé. De persze szegény nő, mindig ő az áldozat, mindig ő szeret bele az ilyen gonosz férfiakba, akik meg ezt kihasználják.


Mindkét esetben elítélendő egyébként, a különbség csak annyi, hogy 1000 aranyásó nőre jut 10 aranyásó férfi.


És hogy 10 olyan nőre, akinek TÉNYLEG nem számít a pénz (tehát nem kell a férfinak saját lakásának sem lennie meg magas fizetésének meg kocsijának és nem igényli a pénzköltős programokat) jut 1000 olyan férfi, aki örülne egy olyan nőnek, akinek nem számít a férfi pénze.

2019. febr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!