Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a megfelelő párt?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy soha nem találok egy olyan férfit inkább így írom mint,hogy pasit akit nem a testi örömök érdekelnek főként hanem a nőnek a lelke? Ebből van elegem,hogy a pasik mindig csak a testet látják bennem és nem értenek meg lelkileg. Más is van ezzel így? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen a szerelemben?
2019. febr. 14. 08:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi akar állandóan szexelni, volt már olyan kapcsolatom, ahol nekem volt nagyobb igényem rá. Az előző exem meg szintén az a kategória volt, hogy képtelen volt elfogadni, ha valamiben ő volt a hibás. Mindig én voltam mindenért a hibás, miattam nem működött a kapcsolat és úgy tönkre tette az önbizalmamat, hogy már emberekkel sem mertem utána beszélni a meglévő ismerőseimen kívül, mert elhittem, hogy unalmas ember vagyok célok és vágyak nélkül, pedig nagyon is voltak mielőtt összejöttünk, csak nyilván az összes ment a kukába mert olyan elképzeléseim voltak a jövőmet tekintve amik neki nem feleltek meg. Mikor végre vége lett az egésznek akkor döbbentem rá mekkora hülye vagyok, hogy hagytam magam így tönkre tenni és egyszerűen magamra sem ismertem már. Előtte mindig egy életvidám pozitiv ember voltam és mindig is azért szerettek a körülöttem lévők mert mindig mindent pozitivan fogtam fel és bárkit fel tudtam vidítani, ha szomorú volt. Akkor elhatároztam magam, hogy innentől kezdve soha senki kedvéért nem adom fel önmagam, aki velem akar lenni az legyen, de akkor fogadja el azt aki vagyok és ne akarjon megváltoztatni. Egy kapcsolat sem ér ennyit és ha ez az ára inkább leszek egyedül, minthogy olyan szerepet kényszerítsek magamra amiben én nem vagyok boldog, főleg, hogy az ilyen embereknek sosem leszel elég jó akármit csinálsz is. Azóta megtaláltam a társamat és hihetetlen, de pont azokat a tulajdonságaimat imádja bennem a legjobban amiket az exem gyökerestül próbált kiírtatni belőlem. Az általánosítással én sem értek egyet, az, hogy rossz tapasztalataid voltak eddig nem jelenti azt, hogy minden pasi ilyen, persze, senki nem tökéletes és kompromisszumok még a legjobb kapcsolatban is vannak, de ettől még nem jelenti azt, hogy ne lehetne olyan ember aki olyannak tud szeretni amilyen vagy, szóval ne keseredj el és ezen ne is keseregj, ha büszkén el tudod fogadni önmagad, hogy igen ez vagyok én és tudod magadat szeretni akkor rád talál majd a társad is.
2019. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha ilyen férfival ismerkedsz, akkor alapból ne menj bele a kapcsolatba.

Azt nem tudom, hogy volt találhatsz olyan férfit, aki megfelel neked, de csak azt tudom tanácsolni, hogy addig is ne pazarold az időd olyanra, aki nem felel meg, remélve, hogy idő közben megváltozik, mert nem fog.

2019. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy neked valójában egy olyan lélekbúvár kellene, aki mellesleg egy napbarnított, magas, jóképű és nem utolsó sorban gazdag adonisz. :)) F
2019. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert ha a hapsit a nő lelke érdekli, rövid úton lelki szemetesláda és "csak barát" válik belőle. És erre mi, férfiak is rájöttünk sok év keserves csalódás után. Egyre inkább a test tud érdekelni, mert a lelki társakban úgymond már hatalmasat csalódtam. (31/F)
2019. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az már régen rossz ha egy pasi csak testileg érti meg a nőt a lelkével meg az érzéseivel nem is foglalkozik. Számomra az a fontos,hogy testileg és lelkileg is megértsenek a társam egyben a lelki társam is legyen a barátom a szerelmem.
2019. febr. 15. 10:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: Én is így gondoltam. Koppantam is nagyokat. Amikor a "lelki társad" csaj közli, hogy ő bizony megváltozott, csak úgy hirtelen... és soha többé nem szól hozzád... és hasonlók. Az ember jelleme és lelkivilága sajnos megváltozik. A test is változik nyilván, de talán kiszámíthatóbb és kevesebb csalódást okoz. (31/F)
2019. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na igen, 16-os. Vagy amikor közli (ez kollégámmal történt és fültanúja voltam az esetnek) a csaj vele, hogy olyan kedves srác volt és annyi szeretetet adott neki, hogy így 3 év után nem lett volna szíve ezeket a dolgokat felhozni, meg igazán a szemébe sem tud nézni. És ő maga sem gondolta azt, hogy vágyik a BDSM-re, pisiszexre és ilyesmikre egészen addig, amíg egy egyetemi csoporttársa egy buliban el nem kapta őt és akkor iszonyúan érezte magát, de utána többször együtt voltak és rájött, hogy valójában élvezi ezeket a dolgokat.


Ez egy hangfelvétel volt, amit azután játszott le nekünk, miután az irodaház tetejéről akart leugrani és a biztonsági őr szólt nekünk, hogy hozzánk tartozik-e a srác, mert nagyon kivan idegileg.

2019. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#14 Mintha így nagyobb sikered lenne, mióta eldöntötted, hogy felszínesen viszonyulsz a nőkhöz és is boldog párkapcsolatban élsz mostmár ezzel a mentalitással, ezért tanácsolod másoknak? Ja, nem? Csak a rinyálás szólt belőled?
2019. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18: Nem döntöttem el. Ezeket nem lehet csak úgy eldönteni szerintem, mint egy kapcsolót. Csupán azt mondtam hogy néha az emberben eltörik valami. És lehet, hogy sokan emiatt nem tudnak már úgy érdeklődni meg lelkizni, ahogyan a kérdező várná.
2019. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!