Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a megfelelő párt?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy soha nem találok egy olyan férfit inkább így írom mint,hogy pasit akit nem a testi örömök érdekelnek főként hanem a nőnek a lelke? Ebből van elegem,hogy a pasik mindig csak a testet látják bennem és nem értenek meg lelkileg. Más is van ezzel így? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen a szerelemben?
2019. febr. 14. 08:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként mondom de tapasztalatból, hogy amíg egy testnél többet nem tudsz nyújtani, addig ne várd, hogy a lelkedet is lássák.
2019. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát pedig én amikor együtt vagyok valakivel akkor nagyon tudom szeretni az illetőt és ragaszkodó típus vagyok ez a legnagyobb bajom szóval én a lelkemet mutatom már az elején egy pasinak mégis csak a testemet szeretik inkább ez miért van így nem tudom.
2019. febr. 14. 09:03
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Tehát kapcsolatfüggő vagy. Azt ugye tudod, hogy ez legkevésbé sem vonzó tulajdonság?
2019. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy nem szereted a szexet? Vagy nem értem. A férfiak általában szeretik a szexet, de ez nem zárja ki, hogy ne érdekelje őt a lelked. Vagy hogy érted ezt az egészet? Lefekszetek egymással, aztán ő jobbra fordul, te balra, reggel megint, aztán ő is meló, te is meló, este meg mikor hazaértek ő leül a gép elé, te meg a telefonodat nyomkodod? Illetve Valentin napkor a haverokkal megy sörözni?


Tényleg nem értem. Most a szexet utálod, vagy ezen kívül nem kapsz mást a pasijaidtól?

2019. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4 es nem arról van szó,hogy a szexet utálom tudom az is kell egy kapcsolatba de nem csak az a fontos hanem az érzések is meg kéne érteni egymást és elfogadni olyannak amilyen nem pedig a hibát keresni csak.
2019. febr. 14. 09:29
 6/19 anonim ***** válasza:

De ki keresi a hibát? Miben? Nekem az jön le, hogy volt ilyen exed és most ezt vetíted ki az összes férfira.


A szexet azért kérdezem, mert ha nem szereted, akkor olyan férfit kell találnod, akinek szintén nem fontos. Van sok ilyen és őket a nők szokták megcsalni, ha egy nagyobb igényű lánnyal jönnek össze.


Velem meg pont az a probléma, hogy nagyon szeretem és igénylem a szexet, de mindig a nők lelkén keresztül próbálok közelíteni és sosem ment ez a "férfias" nagydumás stílus, akik pont azokat a lányokat szedik fel pillanatok alatt, akik szintén szeretik a szexet.


Aztán marad mindig a barátzóna meg jó vagyok lelki szemetesládának.

2019. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát akikkel eddig együtt voltam azok keresték a hibát de magukban soha nem fedezték fel csak bennem ez az érdekes na mindegy. Én tudom,hogy nem vagyok tökéletes hibátlan de legalább belátom nem tagadom le. Meg azt nem bírom amikor egy pasi engem oktat,hogy mit kéne csinálnom és hogyan de ő közben nem tesz érte,hogy jó legyen a kapcsolat csak tőlem várja el. A szexel meg úgy vagyok,hogy én is szeretem nincs vele semmi gond de néha néha azért kimaradhat nem kell minden nap.
2019. febr. 14. 09:47
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt mond meg nekem melyik pasi nem szereti a szexet és nem igényli minden nap pont ez az,hogy mindegyik ilyen. Jó dolog a szex ha szerelemből csinálják és ha mindkét fél akarja.
2019. febr. 14. 09:49
 9/19 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond, igazad van, tényleg kevés az ilyen pasi.

Sajnos az ilyen nő is kevés, a legtöbb csak megjátssza hogy neki érzelmek kellenek. Csak akkor már kevésbé fontos az érzelem amikor félrekúr.

Sok kapcsolatom volt, én is az ilyen érzelmi alapon levő kapcsolatot akartam. Így is indult mind, a végén kiderült hogy a csajoknak több alkalmi és szexkapcsolata volt, hármasozott, stb. Akkor mennyire fontos neki az érzelem egy kapcsolatban?

Szóval egy erkölcsileg nagyon eltorzult világban élünk.

2019. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Bárhol. Csak bizalmas viszonyba kell kerülnöd vele, mert egyébként sosem meri bevallani a társadalmi megítéléstől rettegve. Hiszen egy férfinak meg állandóan kell tudni szexelnie, olyan nincs, hogy egy férfinak nincs kedve hozzá.


Meg amit a 9-es írt, nagyon igaz. Sok nőnek nem feltétlenül fontos, hogy ugyanattól a férfitők kapja meg az érzelmeket és a szexet...

2019. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!