Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy ha egy férfinek van pénze akkor a nők oda vannak érte?

Figyelt kérdés

Szerintem nem ezen múlik, hanem inkább a szereteten.

Nekem pl van autóm, igaz hogy nem egy 10 milliós. Viszonylag jól keresem, van spórolt pénzem, de még sincs barátnőm... de végül is honnan tudnák ez?


Ismerek olyan férfit akinek alig van pénze még is van barátnője. Szóval szerintem nem ezen múlik, de miért gondolják sokan azt hogy ezen múlik?

22f


2019. febr. 9. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A kastélyokban meg kifinomult bszas?
2019. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11


A kastélyban prűdek. A natúr átlag és a polgári társadalom ahol normális az élet, a végletek nem.


A kastélyokban máig kis túlzással kötelező házasságok vannak és a gyereknemzés a fő cél aztán mindkettő félrelép, a viskóban meg... csak a gagyi romantikus filmekben van szerelem, a valóságban iskolázatlan bárdolatlan férfiak és "bajuszos" nők nézik a mónikasót.

2019. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pasolini és De Sade márki forog ettől a magyarázattól a sírjában, meg a többi úri perverz.
2019. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A "van penze" nem itt kezdődik. Ezt a szintet sok nő és férfi megüti.

A pénzre utazoknak ez kevés. Egy bizonyos vagyon felett nincs olyan ronda pasi, hogy nem lehessen jó nője.

2019. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert a nők szeretik a más pénzét költeni.
2019. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha lóvé van, nő meg nincs akkor ott vagy a kinézeten kell változtatni , vagy a stíluson.
2019. febr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Amikor egyetemista voltam, akkor is érdeklődtek lányok. Amikor meglett a diploma és egy hangzatos meló, akkor minden 2. lány érdeklődő lett, akivel ismerkedtem.

Vajon akkor miért gondolom ezt? Vajon azért, mert csúnya, gonosz, általánosító pasi vagyok vagy azért, mert a saját bőrömön tapasztaltam?

Nem mondom azt, hogy minden nőnél elsődleges a pénzügyi háttér, de jóval többnél szempont társkereséskor, mint ahányan próbálják magukról a legtündéribb képet előadni.

2019. febr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17

Férfiaknak ugyanúgy felcsillan a szeme ha anyagi hasznot szimatolnak, nyugalom.

2019. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18: Biztos van ilyen is, de valahogy jóval több nőt tart el férfi, mint fordítva. És valahogy nincs olyan férfi ismerősöm, akinél kizáró ok lenne pl. az, hogy a lány egyetemista vagy hasonló anyagi negatívumok.
2019. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19

Valóban a köztudatban ez él, hogy a férfi teremti meg általában az alapot, na ehhez képest volt "szerencsém" olyan helyen dolgozni ahol beleláthattam mások anyagi helyzetébe, ott döbbentem rá, hogy koránt sincs így, sőt bőven rá példa, hogy a nő teljes egészében állja a cehhet, de erről nem beszélnek, mert szégyen.

2019. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!