Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy ha egy férfinek van pénze akkor a nők oda vannak érte?

Figyelt kérdés

Szerintem nem ezen múlik, hanem inkább a szereteten.

Nekem pl van autóm, igaz hogy nem egy 10 milliós. Viszonylag jól keresem, van spórolt pénzem, de még sincs barátnőm... de végül is honnan tudnák ez?


Ismerek olyan férfit akinek alig van pénze még is van barátnője. Szóval szerintem nem ezen múlik, de miért gondolják sokan azt hogy ezen múlik?

22f


2019. febr. 9. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert ez ilyen blikkes sztereotípia. Ami nem a teljes valóságot fedi. Nyilván ha egy pasi jól keres, sok érzelmileg gyenge nőnemű hozzá csapódik.

Az a nő, aki el akar érni valamit az életben, azt nem fogja ez meghatni.

De pasiban is nem egyel találkoztam aki pénzes nőt keres, mert nem akar dolgozni.


A rest ember szerintem mindkét nemnél baromi unszimpatikus. És ez nem nembeli kérdés. Inkább jellembeli.

2019. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg az a dolog titka, hogy sokaknak egyszerűbb azzal hitegetni magukat, hogy az autó és a vagyon nem megléte miatt nincs barátnőjük, mintsem elfogadni, hogy emberileg nagyon sok kívánni valót hagy a jellemük és valójában velük van a gond.
2019. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Azok a hülyék hangoztatják ezt, akik szerint valaki akinek van egy 20 éves bömböse, meg mondjuk egy milka megtakarítása, az már pénzesnek számít.
2019. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Rockarc ***** válasza:
86%

Van egy bizonyos %, aki penzert kapar, ebbol indul a sztereotipia, hogy csak love kell. Meg farokmeret, meg magassag stbstb. Vannak helyi trollok, amikor vegigertek a soron, akkor ujra es ujra felteszik ugyanazokat a kerdeseket, mintha akkora tomeg allna a hulyeseguk mogott.


A noknek is pont annyi elvarasuk van a masik fele, mint a ferfiaknak, hogy el tudja tartani magat. Ha ezt a beugro szintet teljesited, akkor onnantol kezdve egyeb tulajdonsagok jobban erdeklik oket.


42F

2019. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
"Valószínűleg az a dolog titka, hogy sokaknak egyszerűbb azzal hitegetni magukat, hogy az autó és a vagyon nem megléte miatt nincs barátnőjük, mintsem elfogadni, hogy emberileg nagyon sok kívánni valót hagy a jellemük és valójában velük van a gond."
2019. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jó kifogás, sosem rossz. Én is megmagyarázok mindent és annak az ellenkezőjét is.
2019. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Bár kíváncsi lennék, ha annyira nem számít, akkor vajon a szegények és az extra szegények ugyanolyan eséllyel indulnak, mint a századik autóját megvásároló "megveszlek kilóra" fazon?


Hmmmm...


Bár azt mondják a liberálisok, hogy mindenki azonos eséllyel indul, bár ez elég vicces elképzelés. Egyenlő eséllyel indulna az életben a miniszter elsőszülöttje, mint egy zsákfalu szélén tizediknek született gyerek akinek az apja börtönben...


Hmmmm...

2019. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Most szerelemről van szó utolsó, vagy azt gondoljátok a viskók tövén nem virágzik ki a szerelem? Hátde.
2019. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha egy férfinek van pénze, nincsenek oda érte a nők, hanem mondjuk úgy, hasznossá válik számukra. Minél több pénzed van, annál több nő akad, aki a vonzalom hiánya ellenére veled lesz/marad.
2019. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#8


A viskókban inkább csak állatias szex van meg úgymond "szenvedély" ami az elmaradottabb rétegek sajátja.

2019. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!