Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasikat zavarja, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat zavarja, ha egy nő ruhatára kicsit egyszerű, nem stílusos?

Figyelt kérdés
Pl farmerek, pólók, egyszerűbb trikók, farmerkabi, sportcipő.... Nekem ilyen... nem tudom ez férfiként nem taszító?
2019. febr. 8. 17:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
En altalaban farmerban, poloban meg bakkancsban jarkalok megis egy csomoan megfordulnak utannam. Szerintem nem maga a ruha a lenyeg, hanem, hogy jol erezd magad benne, legyen egy stilusod es onmagad legyel, mert ez hat pozitivan a kisugarzasodra is
2019. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a plázacicás öltözködés? Az ilyen Kardashian-féle hányingerkeltően közönséges stíl?
2019. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Nőként mindegy mit csinálsz, akkor is lesz rád vevő, de én mint férfi azt szeretném ha a nők nőiesen, a férfiak férfiasan öltözködnének, amit te írsz így elég férfiasan hangzik, de linkelj valami képet. Hogy nem-e taszító? Csak annyira, mint nektek egy szoknyás férfi, persze tudom, hogy a férfiaknak mindenféle nő tetszenie kell és ezért le leszek pontozva, de ez az igazság.
2019. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
#13-as, neked az a fogalom, hogy androgün, nem létezik? Csak nőies meg férfias?
2019. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%
14-es nekem a nők tetszenek, nem a nemtelenek.
2019. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
#15, egyáltalán nem ez volt a kérdésem. A preferenciáid meg egyáltalán nem érdekelnek, nincs semmi közöm hozzájuk.
2019. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
26%
Ismerem a fogalmat, a kérdezőt viszont az érdekli, hogy a férfiakat zavarja-e, a férfiak nagyrésze meg nőies nőt szeretne, nem androgünt, aki ki meri fejezni a nőiességét az öltözködésével (persze ízlésesen) is, ettől még nem lesz rib#anc.
2019. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%

Várjatok, a korosztály is számít.

Egy fiatal nő persze, hogy vonzó bakancsban-kockásingben is, de egy negyvenes már elég mulatságos ha mindig abban mutatkozik, hacsak nem favágó.

2019. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem taszító számomra.
2019. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
De itt mindennap kiderül, hogy már a harmincas nő sem kell senkinek, nemhogy a negyvenes. Akkor nem mindegy, mi van rajtuk?
2019. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!