Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként miért olyan nehéz társat találni, és átlagos nőként miért olyan egyszerű?

Figyelt kérdés

Most az átlagos alatt tényleg az átlagosokat értem, nem az átlag alattiakat. A legtöbb férfi semmi mást nem vár el egy nőtől csak azt, hogy nő legyen. Fordítva ez közel sem igaz. Egy nőnek nem elég, hogy a férfi az férfi, nekik ennél több kell. Céljai és ambíciói kell hogy legyenek, kell lennie valaminek ami miatt fel tud rá nézni egy nő. Tehát egy átlagos férfi az önmagában véve senkinek sem kell. Mindenképpen kell lennie valami olyan tulajdonságának, tulajdonságainak ami megkülönbözteti a többi tucatférfitől, ki kell hogy tűnjön a tömegből valamivel, hogy egyáltalán felfigyeljen rá valamilyen nő. És kitűnni a férfitömegből nem mindig egyszerű, egyáltalán, mivel minden férfi igyekszik a mai világban valami egyedivel előrukkolni.

Miért van ilyen nehéz sorsuk alapból a férfiaknak, és ilyen könnyű sorsuk a nőknek a társkeresés szempontjából? Vagy ez csak a fiatal(abb) korosztályban jellemző?


2018. okt. 10. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Voltál már átlagos nő, hogy ilyen messzemenő következtetéseket sikerült levonnod?
2018. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Túlságosan nagy a férfitöbblet. Akárhová mész - társkereső, fesztivál - minden nőre jut 7-8 férfi. A nők monopolhelyzetben vannak a párkapcsolati téren, és alaposan vissza is élnek vele, nyugodtan lehetnek túlzó igényeik, mert úgyis lesz olyan balek aki megugorja őket. Aki meg nem tudja, az dögöljön meg egyedül, gondolják...
2018. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ezeket a baromságokat honnan szeditek férfiak???

Átlagos nő vagyok, talán kicsit jobb is, de az elmúlt fél évben, amióta egyedül vagyok, nem tolongtak a férfiak a küszöbömön...kifejezetten nem is kerestem, de ne higgyétek már,hogy a fán terem a rengeteg udvarló!

Egyébként meg ne egy nő miatt legyenek ambícióid, hanem mert ember vagy.

2018. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Én felregisztráltam az átlagos barátnőmet egy online társkeresőre (férfi vagyok) ,aki állandóan arról panaszkodik,hogy nem talál pasit, és két perc 63 üzenetet kapott.

KÉT PERC ALATT!

2018. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Még a leglúzerebb férfiismerőseim is találnak maguknak barátnőt, akár átlagosat is, szóval valamit nagyon rosszul csinálsz, ha neked ez ennyire nem jön össze, nézz magadba, és csinálj önvizsgálatot. Gondolom előző életedben meg átlagos nő voltál, hogy ilyen messzemenő következtetéseket vonsz le.
2018. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

#3 konkrétan mi neked a "baromság"?

Társkeresőn akkor is kapsz minimum heti 10 levelet, ha képet se töltesz fel magadról. Fogadhatunk valami nagyobb összegben is rá, csak hogy lássuk, melyikünk is mond baromságot...

2018. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

"Céljai és ambíciói kell hogy legyenek, kell lennie valaminek ami miatt fel tud rá nézni egy nő. Tehát egy átlagos férfi az önmagában véve senkinek sem kell. Mindenképpen kell lennie valami olyan tulajdonságának, tulajdonságainak ami megkülönbözteti a többi tucatférfitől, ki kell hogy tűnjön a tömegből valamivel, hogy egyáltalán felfigyeljen rá valamilyen nő."


Húha, ez aztán baromi nagy, megugorhatatlan elvárás, hogy valakinek legyenek céljai az életben, meg legyen személyisége, és önálló gondolatai. Elég szomorú lenne, ha ezeket egy "átlagférfi" nem tudná teljesíteni.

2018. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!