Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasikat zavarja, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat zavarja, ha egy nő ruhatára kicsit egyszerű, nem stílusos?

Figyelt kérdés
Pl farmerek, pólók, egyszerűbb trikók, farmerkabi, sportcipő.... Nekem ilyen... nem tudom ez férfiként nem taszító?
2019. febr. 8. 17:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
A legtöbb pasi nem foglalkozik ilyenekkel. Ha kimész az utcára, minden 2. nőt hasonlóban fogod látni és egy részüket pasival.
2019. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Engem marhára nem érdekelne, annak örülnék ha lenne, nem ilyeneken lovagolnék.
2019. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Pont hogy rafinált, "csavaros" egyszerűséggel lehet jobban stílusos lenni, kérdező. Aki egy kicsit is ért az öltözködéshez, az ezt tudja.
2019. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

"farmerek, pólók, egyszerűbb trikók, farmerkabi, sportcipő"

Szerintem egy kis sikk nem árthat.

2019. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%

Az en ruhataram 90 szazaleka is ez.

De a ferjem, es en is igenyli azt, hogy igen is legyen nagyon noies, elegans, csinos ruham jopar. Bar mi evi 4x megyunk kulfoldre es hetvegente etteremben eszunk, es eleg sokat jarunk olyan kozegbe, ahol ugy kell megjelenni...

En ugy gondolom hogy kar a madarad tecskoba is kirittyentve menni, de egy no legyen mar noies es neha adjon magara es legyen kulonleges.

2019. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

Nem zavar, de azt mondanám, hogy néhanapján egy-egy nőiesebb darabot is felvehetnél a mihez tartás végett.

32/f

2019. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Tiszta, rendezett, már elég. Amiket soroltál, azokban számomra csinos, vonzó egy nő.

Plázacica szeretnél lenni, ahhoz kevés, de nekem plázacica messziről kerülendő.

2019. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

#7

Ha nőies ruhákat visel valaki, még nem válik cicussá.

2019. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
ma 18:18 Természetesen nagy átmenet van egy farmeros és egy plázacicás öltözködés között. Felsorolok pár átmenetet, köztes öltözködést, kisregény lesz belőle.
2019. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Az enyém is ilyen, kivéve, hogy nekem nagyon sok szoknyám és egyberuhám van, illetve nyáron szandált is hordok, nem csak sportcipőt.

De hétköznapokra magassarkúm, szövetnadrágom, kosztümöm, blézerem vagy épp ceruzaszoknyám nekem sincs, rááer majd 35 felett.

A ribis ruhák meg sosem tetszettek, ezért is nincsenek.

Alkalmi ruháim vannak, ha meg kell jelenni, cipőm is, táskám is, de nem ez teszi ki a ruhatáram nagy részét.

Eddig senki sem szólt semmi rosszat az öltözködésemre (mármint, olyan, akinek számítana a véleménye), a páromnak pedig kifejezetten tetszik.

2019. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!