Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy férfi túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy férfi túl egyszerű?

Figyelt kérdés
Sokszor megkapom, hogy kicsit unalmas vagyok. Az igaz, hogy nincs olyan extra hobbim, de mivel sem autóm sem motorom például biztos nem fogunk balesetet szenvedni.
2018. dec. 20. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Keress ugyanilyen egyszerű nőket! Mondjuk egy sexdoll babát.


Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Hobbi is csak akkor "jó pont", ha menő mint pl. fényképészet, gitározás vagy autóval állatkodás.



De pl. az érmegyűjtés "lúzer" hobbi. Szóval csak "menőt" válassz, különben csak kigúnyolnak.

2018. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
De buszod van, nem? A defektes is ér.
2018. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, akkor tényleg nem baj.
2018. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Minden férfi egyszerű, mint a faék :D
2018. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Embernél az "egyszerű" valójában a "buta" finom, udvarias megfogalmazása.
2018. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm van, akit nem érdekel semmi. Nyugi fogsz találni ilyen lányt, van belőlük egy rakat.
2018. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem baj! A legtöbb férfi intelligenciája vetekszik az amőbáéval.
2018. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember szerintem egyszerű. Kevés embert tudnék megnevezni, akinek vmi izgalmas hobbija van, amiről szívesen hallanék. A különböző extrém sportok, kocsik, stb rohadtul nem ez a kategória. Legutóbb a legérdekesebb beszélgetésem egy méhész lánnyal volt, mivel erről nem tudtam hogy zajlik, és nagyon tetszett, amit mesélt. De ez is ilyen százból egy, a többi ember összefoglalható annyiban, hogy van egy munkája, amit nem szeret, szeret sorozatot nézni, valamit szívesen eszik, hülyék a szomszédai, néha jár edzeni, és fárasztó a családja. Maximum képes arra hogy ezt viccesen mesélje el, de ez a legtöbb ember úgy átlagban, nemtől függetlenül. Úgyhogy én annyira nem aggódnék a helyedben.
2018. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De valamihez csak értesz nem ?
2018. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!