Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A letiltogatást ti is egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A letiltogatást ti is egyszerű útnak, gyáva, gyerekes, jellemtelen eszköznek találjátok?

Figyelt kérdés
Elég gyerekes. Mondjuk eleve nem cseten kellene ismerkedni, hanem személyesen. Azért írásban sok dolog másképp jön le/másképp hat, mint szóban. Nagyon felszínes, ha valaki online csetelés alapján tiltogat embereket, normális ismerkedés helyett. Ha személyesen nem jön be, azt mondom oké, tiltsd. De azt is akkor, ha zaklat és nem érti meg, hogy neked nem ő kell. Amúgy szerintem ez gyáva és jellemtelen viselkedési norma, az egyszerű és gyáva emberek sajátja. Ha valaki nem gyerekes és van némi IQ szintje, annak ez csak legvégső esetben jut eszébe. Legalábbis szerintem!

2016. febr. 5. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan dolgokat írt, simán letiltom, ne zaklassanak, ha valaki normális, nem tiltom.
2016. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hgy tiltom én is,ha valaki ad rá okot.
2016. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A letiltogatás mindig okkal történik. Pl. itt is előfordult már, hogy privátban jöttek anyázni, vagy volt, aki a farkáról küldött fotót, vagy valami egyéb szexcentrikus szöveggel próbálkozott le, ezeket én letiltom, akár ismerkedek, akár nem. Mikor társkeresőn voltam fent, ott is tiltottam az ilyeneket, meg akik nem hagytak békén, függetlenül attól, hogy találkoztunk-e vagy sem. Ez nem gyerekes, egyszerűen csak nem vagyok kíváncsi ezekre a nullákra.
2016. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki nem gyerekes és van némi IQ szintje, annak ez csak legvégső esetben jut eszébe."


Ha valaki nem gyerekes és van némi IQ szintje, magától is rájön, hogy a másik nem akar tőle semmit, még beszélgetni sem, ezért nem zaklatja.


Amúgy meg az esetek 90 %-ában van alapja a letiltának. Biztos nem azért tilt le, mert annyira kedvel...

2016. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó, csak sokan ezzel, akkoris élnek, ha egy rossz szót nem mondanak mások....csak egyszerűen valamit ne akarnak elmondani, megmagyarázni. Szerintem ez a része már jellemtelen. Főleg, ha valakivel jó viszonyt ápoltál.
2016. febr. 5. 11:54
 6/18 anonim ***** válasza:
Vagy mégse volt olyan jó az a viszony. Persze, lehet gyávaság is, de annak is megvan a miértje valahol az ember múltjában. Az ember nem szeret számára kellemetlen, kényelmetlen helyzetbe kerülni. Képzeld el pl. azt a szituációt, amikor egyértelműen látod, hogy valaki többet akar, de te nem, ő meg nem mer eléd állni nyíltan, csak "óvatoskodik", és te nem akarod, hogy bármit is félreértsen a te viselkedésedből, nyíltan viszont nem biztos, hogy megmondanád, hogy "te figyelj, látom, hogy akarsz valamit, de ne strapáld magad, mert nem kölcsönös".
2016. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez gyávaság kategória. Inkább legyen valaki egyenes, mint gyáva. Én is ha valakivel ismerkedem és időközben rájövök, hogy nem Ő vagy meggondolom magam, megmondom. És azt is, hogy miért. Senkit nem hagyok lezáratlan, inkorrekt szituban. De ez én vagyok. És emiatt nem is tartom magam átlagosnak. A legtöbb ember gyáva és gerinctelen nyúl. Ennyi
2016. febr. 5. 12:09
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Mostanában én is elkezdtem letiltogatni embereket. Mert egyszerűen belefáradtam, pedig korábban szerettem vitázni is neten, de rájöttem, hogy tök felesleges, úgyis mindenki mondja a magáét, nem hagyja abba, én meg a francot fogok netes embereknek magyarázkodni, veszekedni. Szóval ha nem tetszik a stílusa, vagy amit ír, vagy ahányszor ír (zaklat), fogom és igenis letiltom.
2016. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akárhogy magyarázzátok, aki ilyen dolgokat csinál, gerinctelen és jellemtelen az én szememben. De mivel az őszinteség eléggé kiveszett a mai világból, a sok bar..om, azt gondolja, hogy a tiltás a normális. Pedig nagyon nem! Erre mondom mindig, hogy no wifi, beszélgessetek! Csókolom és wake up gyerekek!
2016. febr. 5. 12:11
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a Te bajod, kérdező, túl komolyan veszed ezeket a netes "kapcsolatokat", és nem tudod őket helyén kezelni, látszik hogy most is be vagy sértődve, mert valaki letiltott. Oszt akkó mi van? Menj ki az emberek közé, ismerkedj ott, ott nem tudnak letiltani!
2016. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!