Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A letiltogatást ti is egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A letiltogatást ti is egyszerű útnak, gyáva, gyerekes, jellemtelen eszköznek találjátok?

Figyelt kérdés
Elég gyerekes. Mondjuk eleve nem cseten kellene ismerkedni, hanem személyesen. Azért írásban sok dolog másképp jön le/másképp hat, mint szóban. Nagyon felszínes, ha valaki online csetelés alapján tiltogat embereket, normális ismerkedés helyett. Ha személyesen nem jön be, azt mondom oké, tiltsd. De azt is akkor, ha zaklat és nem érti meg, hogy neked nem ő kell. Amúgy szerintem ez gyáva és jellemtelen viselkedési norma, az egyszerű és gyáva emberek sajátja. Ha valaki nem gyerekes és van némi IQ szintje, annak ez csak legvégső esetben jut eszébe. Legalábbis szerintem!

2016. febr. 5. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amíg nem történt veled olyan, hogy eleged lett, és más megoldást nem találtál, addig nem fog változni a véleményed. Nem lehet mindenkivel kulturáltan lezárni, illetve megértetni dolgokat. Vannak hozzád hasonlók, akik csak a saját álláspontjukat szajkózzák, a másik felet meg nem értik. Kinek van kedve egy végeláthatatlan vitához? Én bele tudom képzelni magam más helyzetébe, és jól el tudom képzelni egyes szituációk végkimeneteli lehetőségeit, ezért elfogadhatónak tartom, ha letiltással kell élni, még mielőtt más problémák merülnének fel adott esetben.
2016. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Most is hiába írunk akármit, Te minden kommentedben ugyanazt szajkózod, megállás nélkül, hogy ez akkor is "gyáva, gyerekes, jellemtelen, stb", bárki bármit is mond...most akkor minek vitázni? Nemcsoda ha letiltanak...:D
2016. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
En mar a kommentjeid alapjan megertem azt a szegeny lelket, aki letiltott teged. Ugyhogy gratulalok, kuldok egy virtualis simogatast, hogy ne fajjon annyira a lelked, legkozelebb pedig, ha "van nemi IQ szinted", vedd figyelembe masok velemenyet is. Mert itt sem ezt teszed.
2016. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez inkább EQ kell, hiába van IQ, ha valakinek az előbbi nincs. :-) No, további jó szórakozást.
2016. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az függ a két fél viszonyától, attól is, hogy mik hangzottak el a beszélgetések alatt...


Vannak esetek amikor a letiltásnak komoly és indokolt oka van. Például ha a másik fél már nem vevő az észérvekre, csak fröcsög vagy bántani próbál...


Abban az esetben gyerekes, ha a letiltó fél így kíván "erőt demonstrálni" vagy elzárkózik a normális kommunikációtól.


Szóval a válasz: is-is! Van amikor gyerekes és gyáva dolog, de van amikor indokolt és szükségszerű. Ember és helyzetfüggő...

2016. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Természetesen ok nélkül nem tiltok le senkit, de azt nem fogom tétlenül nézni, ha valaki bánt, zaklat.
2016. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a konkrét szemét egy barát társ vagy egy pasi aki szó szerint zaklassa ??? igen a másik személy letiltása akkor gyerekes ha hülyeségen sértődik meg az ember ,de ha zaklassák akkor arra van a személy letiltása !!!
2016. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én is tiltanálak :-D bocs
2016. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!