Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Baj, ha egy férfi túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj, ha egy férfi túl egyszerű a mai világban?

Figyelt kérdés
Jómagam túl egyszerűnek tartom magamat a mai férfiakhoz képest. Nem iszom, nem dohányzom, nem járok diszkóba. Nem balhézok, szinte mindenkivel jól kijövök, persze egy átlagos, értem ezt kollégákra, szomszédokra stb. Amit ígérek, azt próbálom tartani, ha nem sikerül, akkor jelzem időben. Nem léptem félre és nem is fordul meg ilyen a fejemben. Szeretném, ha olyan nőhöz lenne szerencsém, akinek lehet udvarolni, aki nem teszi szét a lábát az első randin. Lehet ezek mind régimódi dolgok, de én nem tudok és nem is akarok beállni a sorba. Nem akarok olyan pasi lenni, akinek fazonra van nyírva a borostája, aki tele posztolja a Facebookot, hogy mennyit jár edzeni. Szóval én nem akarok, azzal villogni, hogy épp mit eszek, iszok vagy épp mit csinálok. Nekem jó ez az egyszerű élet. Bár ebből a legtöbb nő azt gondolja, hogy nem élek, nincsenek barátaim, nem járok sehová, nincs pénzem stb...
2017. dec. 24. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ennek semmi köze az egyszerűséghez.

NAgyon sokan nem fb-on akarják élni az életüket.

Attól még az élet nem feltétlenül egyszerű.

A személyiséged is lehet bonyolult, vagy a családod, a munkád, az anyagi helyzeted, bármi...

Amit itt leírsz, az kb. egy társkeresési hirdetés, abból is a jól megkomponált, hiszen épp ilyen pasira van szükségük a nőknek.

Nekem ez túl átlátszó.

2017. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem baj,de ha bányarém vagy,teljesen mindegy.
2017. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez a leírás szinte szó szerint ráillik a barátomra is. Illetve ő dohányzik, de a többi stimmel. Elég sok férfit ismerek, aki nem facebookon éli az életét, nem hiszem, hogy ezzel lenne a baj.

Egyébként én teljesen másra asszociáltam, mikor leírtad, hogy egyszerűnek tartod magad...

2017. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Az általad leírt egyszerű lehet, ez király dolog. Csak üres ne legyen.😇
2017. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Mintha én lennék, csak emellé van pár hobbim is. Minimalista életmódé a jövő. 🙃
2017. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Én is hasonlóan élek nőként, nekem nem lenne akadály egy ilyen pasi.

Engem is van aki unalmasnak tart és lesajnál, mert nem vagyok közösségi oldalakon aktív, nem járok társaságba.

2017. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok nőben, ettől még nem vagy egyszerű ember. Csak szereted a klasszikusabb értékeket és ezzel abszolút nincs semmi gond! :)

Én sem dohányzom, nagyon ritkán iszok, akkor is max 1-2 pohárral és az köszönöm, nekem bőven elég. Nem vagyok bulizós, koncertekre járok szívesen.

Én sem csaltam meg egyik párom sem, ők sajnos fordítva igen. Nem vagyok egy csúnya nő szerintem, van karakterem, eszem, rendben vagyok magammal, szeretek sportolni, becsülöm a barátaimat és nagyon szerettem mindkét páromat, akik eddig voltak.

Szeretem, ha udvarolnak nekem, nem teszem szét a lábam egyhamar, nekem idő kell, míg megbízok a másikban, illetve kialakul a szerelem/mélyebb kötelék.


29/N

2017. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az egyszerűséghez. Én is kb. hasonló vagyok csak nőben.
2017. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudjuk, tudjuk: azért nincs csajod, mert a nőknek csak az agresszív, kigyúrt szépfiúk kellenek.
2017. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen. Nem posztol ki semmit, alig van ismerőse facebookon, a külseje alapján könyvmoly nerdnek tűnhet. Nincsenek divatos ruhái, sem oldalt felnyírt haja. De a lelke igenis bonyolult, a világról való gondolkodása, és egyébként vannak barátai és hobbijai, programjai. Ezek a dolgok nem akadályoznak téged abban, hogy barátnőd legyen.
2017. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!