Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Baj, ha egy férfi túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj, ha egy férfi túl egyszerű a mai világban?

Figyelt kérdés
Jómagam túl egyszerűnek tartom magamat a mai férfiakhoz képest. Nem iszom, nem dohányzom, nem járok diszkóba. Nem balhézok, szinte mindenkivel jól kijövök, persze egy átlagos, értem ezt kollégákra, szomszédokra stb. Amit ígérek, azt próbálom tartani, ha nem sikerül, akkor jelzem időben. Nem léptem félre és nem is fordul meg ilyen a fejemben. Szeretném, ha olyan nőhöz lenne szerencsém, akinek lehet udvarolni, aki nem teszi szét a lábát az első randin. Lehet ezek mind régimódi dolgok, de én nem tudok és nem is akarok beállni a sorba. Nem akarok olyan pasi lenni, akinek fazonra van nyírva a borostája, aki tele posztolja a Facebookot, hogy mennyit jár edzeni. Szóval én nem akarok, azzal villogni, hogy épp mit eszek, iszok vagy épp mit csinálok. Nekem jó ez az egyszerű élet. Bár ebből a legtöbb nő azt gondolja, hogy nem élek, nincsenek barátaim, nem járok sehová, nincs pénzem stb...
2017. dec. 24. 14:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy vannak még hozzám hasonló emberek. Pacsi! :D
2017. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kell posztolni facere, de edzeni nem árt.
2017. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok, épp ezért dobott egy lány nem olyan rég, mert bár eleinte mondta, hogy "én csak végre egy egyszerű fiúra vágyom", de nem tetszett neki, hogy nem akarok "előrelépni", tehát átlag helyett menő autót venni, meg a hasam se kockás, és nem öltözők menőn, és egy lúzer vagyok, mert a facebookon sincs semmi régebbi csajokról, és úgy az egész elég üres...


Szóval baj, igen. Persze sok nő mikor megkérdezik mire vágyik, azt írja le mint te, de valójában hamar dobja ha találkozik ilyennel, vagy már az elején "nincs meg a kémia"/"szerencsés lesz az a lány akivel majd együtt leszel".

2017. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert ha formás csajszi kell, olyan nehéz nektek is kinézni valahogy?
2017. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az nem "egyszerű", hanem puritán.
2017. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyszerűség nagyon is jó, megnyugtató egy ilyen ember közelében lenni.
2017. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!