Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam lehet abban, hogy például a 'Hot Man Dance' nevű ízléstelen puccparádé is csak arra jó hogy a nők igényeit még inkább a magasba, már-már az elvárhatatlan szintre tolják?

Figyelt kérdés

Kigyúrt, fehérneműs pasasok riszálják magukat, majd később már-már felháborítóan szexuális tartalmú dolgokat tehetnek meg velük a közönség soraiból a nők. Értsd úgy hogy tejszínhab lenyalogatása a pasas hasáról, stb. És NEM CSAK szingli nők járnak ilyenre, ez a durva!!!!! Igaz, hogy ettől is csak magasabbra növekszik a női elvárás?


40F


2019. febr. 7. 13:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beleszólni de az Hot MEN Dance.. angol nulla?


Nem tolják semmi szintre, a nőknek ez kikapcsolódás:)

Ugyanúgy, mint a pasiknak a sztriptízes hölgyek világa:)

2019. febr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
40%

"A 21-es leszbi! 🤣 Azért nem zavarnád ki az ágyadból!


Szerintem nagyon jól néznek ki ezek a pasik, ilyen módon törődnek magukkal (kondi, szoli stb) nyilván nem minden nőnek tetszik ez, de őszintén, ki hajtaná el őket?"


Most akkor leszbi vagyok vagy nem dobnám ki az ágyamból..? Döntsük már el.. :D :D Már nem tudsz mivel beszólni tipikus esete.

Egyébként kidobnám az ágyamból, mert nem jön be... Nekem ennél a felszínnél több kell, a páromtól pedig megkapok mindent. Mi ezen a meglepő, hogy nekem nem jön be ez a stílus? Neked meg valószínűleg az nem jön be, aki nekem igen... Nem vagyunk egyformák.

2019. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

A baj az, hogy egy kapcsolat minőségét, az otthon melegét a nők tudják megteremteni. Ehhez nyújt alapot és támogatást a férfi. A nők megélik a szexualitásukat? Ez mit is jelent pontosan. Mindegy, nem is kell megválaszolni, a társadalom egyre jobban süllyed a posványba, nem látni már értékes és követendő példákat. Egyre kevesebb normális család van, generációról generációra egyre kevesebb. A lényeg a jó test, a dugás és a pillanatnyi örömök. Kb. ebből áll a világ.


Szerintem meg tökéletesen fordítva van ez a szexuális dolog is. Itt már nem e nők a bábuk, hanem a férfiak. Pontosan erről szól a konditermezés is, hogy olyan testet akarnak a férfiak, amire felfigyel a nő% Mint a kirakatba! Majd ezek után a nő leveszi a polcról a pasit és használja. Egy férfi ha görcsöt is köt a derekára, ha a nő nem mond igent, nem jut szexhez.


Szexkapcsolat: Ha egy nő szexet akar, már 1 perc múlva 100 jelentkező közül választhat. Akár a legrondább is. Nos ha egy férfi szexet akar, és csak átlag külsővel bír, lehúzhatja magát. Akkor most kik is a bábuk?


Azok a nők akik meg nem tudtak élni az Isten és a modern világ adta brutális előnyökkel, azok meg meg is érdemlik a sorsukat. Okosan kiválasztották maguk mellé az agresszív bikát, aztán meg megy a sírás. Szagold amit szakítottál.


A szexualitás és a belső értékek még csak köszönőviszonyban sincsenek egymással.

2019. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=IPSSPbBck6c


Imádnám, ha Pesten lenne ilyen.

2019. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Fu az a gáz, ha én ilyeneket nézek, csak szégyenérzetem lesz, mert rég sportoltam és híztam. Valamiért még jobban szégyellem magam, mintha sportos nőket néznék. :D
2019. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!