Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is izléstelen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is izléstelen és ronda a nyaklánc?

Figyelt kérdés

Minap megkaptam egy hölgytől akivel beszélgetek,hogy nem kellene hordanom a nyakláncomat mert túl izmos vagyok hozzá és vastagabb nyakláncot kéne hordanom ha hordani szeretnék egyeltalán.

Viszont én nem szeretném levenni a nyakláncomat mert édesapámtól kaptam születésemkor a keresztelőmön.

Azt is mondta,hogy az emberek azt fogják hinni,hogy csak ennyire telik.


2018. nov. 6. 19:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
23ffi ezt elfelejtettem
2018. nov. 6. 19:51
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

OMG! És még tartod a kapcsolatot ezzel az egysejtű lánnyal?

Mindenki azt hord, amit akar.


Pl. apukám nem szereti az aranyat, de annak idején, még kapcsolatuk elején, anyukámtól kapott egyet, rajta egy kereszttel (apa nem is vallásos). Azóta is a nyakában van. Soha nem veszi le, csak akkor ha tényleg muszáj.

2018. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
41%
Csak kötözködött, legyél magabiztos és ne csicskulj be!
2018. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Hülyeség. Ne foglalkozz vele.
2018. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én vagyok ennek a hölgynek az edzője sajnos :D

Nekem is van rajta egy kereszt és én sem vagyok vallásos de akkoris hordom,semmi más ékszert nem hordok egy karórán kívül.

2018. nov. 6. 19:57
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz vele.
2018. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy, hogy az edzője vagy vagy nem, az a lényeg, hogy bármit csinálsz, bármit viselsz, biztos lesznek, akiknek tetszeni fog, meg lesznek, akiknek nem. Most, talán először, találkoztál valakivel, akinek nem tetszik a nyakláncod. Na bumm. Az összes többieknek meg tetszik, de legalábbis semleges.
2018. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Le ne vedd a láncodat ezért,már csak azért se mert ez az a tipikus hülye p.csa beszólás,hogy "azt fogják hinni csak ennyire telik"
2018. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Agyatlan pi csa.. ne haragudj.
2018. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért párkapcsolati probléma?
2018. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!