Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túl lehetne azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl lehetne azon tenni magam, hogy undorodom az ízléstelen tetoválásától?

Figyelt kérdés
Minden klappol eddig, de a kulcscsontjától az álláig van egy tetoválás, amely Audrey Hepburn (remélem jól írtam) arcát ábrázolja. Vannak mutatós tetoválások, de szerintem egy emberi fej nem az, mindig is olyan rémisztőnek láttam ezeket a rajzokat. Ahányszor ránézek a srácra, a nő tekintete vonza az én pillantásom és iszonyúan zavaró. Szerintetek ha beleszeretnék a tulajdonosába, egy idő után ki tudom zárni a látványt? :( Nem tudom ezt miért kellett oda neki...
2016. okt. 30. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szeretem Audrey-t, de egy ilyen tetovalas az igenytelenseg csucsa. Igenytelen emberrel pedig max. egy masik igenytelen jarjon.
2016. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Két dolgot tehetsz, vagy elfogadod ezzel együtt, vagy elhagyod. Ennyi. /Mondom ezt úgy, hogy nekem is van, a férjemnek is, és egyet baromira utálok rajta, de mit számít ez ? /
2016. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

a tetoválás mindig egy üzenet a külvilág felé.

most egy ilyet tetkót két fajta ember csináltat.

1.olyan szinten gazdag,hogy már nem kell érdekelje senki véleménye,vagyis totálisan önmegvalósító.

2.az örök kívülálló,aki alkalmi munkánál többet soha nem fog találni,főleg egy ilyen feltűnő bélyeggel.

2016. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Én nem tudnék SOHASEM túllépni egy tetováláson...Sőt...Addig tartana az egész párkapcsolatom az adott illetővel,ameddig meg nem látnám rajta az első tetoválást...Mindegy hogy mit,mindegy hogy hol...
2016. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Titusztitusz , lehet kicsit maradi vagyok, de évtizedek óta ugyanabban a párkapcsolatban élek. Közben lett tetoválásom is, (nő vagyok, és nem a divat miatt van), és nem lett vége emiatt, mert nem ez számít. Komoly helyen dolgozom, de ott sem zavar senkit, nem ennek az alapján ítélnek meg.

Tisztelt kérdező. Mindenki azt tesz a testével, amit akar, ha nem tudod elfogadni, akkor legjobb, ha nem szeretsz bele, mert ez ott fog maradni. Rossz hír még neked, hogy aki nem divatból varrat, ott még biztos lesz több is.

2016. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Most engem akarsz győzködni vagy mi? VAN KÉT TETOVÁLÁSOD,ezt írtad...Ezzel önmagában nézve nincs semmi gond,de ha te lennél már csak az utolsó nő ezen a bolygón,én akkoris inkább ráznám ki a falra mindennap ötször a szerszámomat,minthogy veled bármi kapcsolatot is megkívánnék bármikor is...És azért tennék így mert van két tetoválásod...Most mit csináljak? Ilyen fura elveim vannak...
2016. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem sértegettelek, és meggyőzni sem akarlak, és azt sem írtam, hogy két tetoválásom van. Van több is, nem ez számít. Nincs szükségem rá, hogy megkívánj, 30 éve ugyanaz a párom. Biztos állati menő csávó vagy, ez kitűnik mindenhol a válaszaidból.

Pusztán azt szerettem volna kifejezni, mint saját véleményt, hogy akinek ezen múlik egy ember értéke, ott nincs miről beszélni

2016. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Jó...Akkor leírtad a meglátásaidat,elolvastam,és akkor részemröl a téma lezárva...
2016. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!