Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is izléstelen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is izléstelen és ronda a nyaklánc?

Figyelt kérdés

Minap megkaptam egy hölgytől akivel beszélgetek,hogy nem kellene hordanom a nyakláncomat mert túl izmos vagyok hozzá és vastagabb nyakláncot kéne hordanom ha hordani szeretnék egyeltalán.

Viszont én nem szeretném levenni a nyakláncomat mert édesapámtól kaptam születésemkor a keresztelőmön.

Azt is mondta,hogy az emberek azt fogják hinni,hogy csak ennyire telik.


2018. nov. 6. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem egyszerűen ne foglalkozz az effajta személyeskedéssel. Ennek a nőnek te nem modellmunkát végzel (= nem az a feladatod, hogy a megjelenéseddel elégedett legyen), hanem edzéstervet (esetleg étrendet) raksz össze és tanítasz be neki, és ennyi.

Ne vedd magadra, amit mond, és egyik füleden be, másikon ki. Ha nagyon erőlteti, akkor mondd azt, hogy elnézést, de ez egy olyan személyes ügy, ami csak rád tartozik.

2018. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
küzdősport oktató vagyok,de lényegében igazad van utolsó :)
2018. nov. 6. 22:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülök, ha bármit tudtam segíteni. Annyit még javasolnék, hogy próbáld meg különválasztani a szakmai és a személyes énedet (ha érted, mire gondolok, tehát ahol edző vagy, ott CSAK edző legyél, ne edző + X. Y. magánember), így nem fogod annyira sebezhetőnek érezni magadat. Ha pedig valaki ennyire messzire megy, mint ez a kuncsaftod, nyugodtan lehetsz udvarias, de határozott(an elutasító), persze "megköszönve a javaslatot".
2018. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És ha az edzője vagy, akkor ő már megmondhatja, hogy mit viselj mert ez a véleménye? Kit érdekel? Másnak, főleg magadnak úgy tetszik. Kész. Meg se halld. Foglalkozzon magával a nő...
2019. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!