Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-on éves csajok, ti miket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves csajok, ti miket csináltok egy randin, ha valamiért idegesek vagytok? Ha másodszorra randiztok, akkor is szoktatok zavarban lenni?

Figyelt kérdés
Amikor vele ettem, akkor észre vettem, hogy elpirult néha és egy-egy alkalommal összeszemeztünk, de akkor pár másodperc után másmerre nézett. Ezek eléggé egyértelműek, nem kell ecsetelni. Viszont azt nem tudom, hogy miért birizgálhatta a nyakláncát. Mit gondoltok, ez mi lehetett? Még csak a 2 randi alatt találkoztunk, máskor nem (társkeresőn találtunk egymásra). Ő 18/l, én 20/f

2017. dec. 3. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kèrdèsedben a válasz is benne van:) De aranyos lány lehet. Tetszel neki. Leplezni akarja,aztán már arra is ráparázik, hogy sikerül e lepleznie.

N

2017. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ideges volt, azért birizgálta a nyakláncát. Amikor erősebben ver az ember szíve, akkor önkéntelenül is le akarja vezetni valahol
2017. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ideges, csak zavarban volt. És nyilván azért, mert nem vagy közömbös a számára.
2017. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!