Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis, hol van az a rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hol van az a rengeteg gyönyörű lány?

Figyelt kérdés

Ha valaki megoszt itt egy (többnyire profi fotós által készített, beállított, de minimum egy halom utómunkás) képet egy (szerintem) kifejezetetten szép nőről/lányról, akkor jönnek a kommentek, hogy "tele az utca szebbekkel", "minden második lány szebb", "ez olyan átlagoska", "ennél eddig csak szebbet láttam"....illetve durvábban is néha, azokat most nem írom le.

Ilyenkor mindig elcsodálkozok, hogy hol laknak/sétálnak/élnek ezek a kommentelők, ahol minden második lány így néz ki:

[link]

[link]


A környezetemhez képest mindig átlagnak tartottam magam, de nem szeretnék véletlenül betévedni arra a vidékre, ahol a fentiek az átlag...maximum csak kíváncsiságból.


2019. febr. 7. 07:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szeretnék így kinézni... Viszont jogos, hogy vannak szép lányok az utcán is, bár nekem van, aki másnak ronda lenne, vagy átlagos, de szerintem szép. Ez ízlés függő. Aki ilyenekhez kommentel, azok ugyanazok, akik pasik képe alá beírják, hogy fúj, mikor a hapsi kb bőven az átlag felett van, gondolom, ők ezzel vigasztalják magukat... *Nem akarok senkit bántani, de halkan ideírom, hogy egyszer facebookon nézd meg a profilképeit azoknak, akik leszólják a csinosabb lányokat. upszi...*


#egyrondadagadtcsaj

2019. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Versengenek egymással a nagyon kevés alfáért, így irigykednek, szemétkednek, leszólják egymást. Hallottál te már egy nőt amint egy férfinak megdicsér egy másik nőt?
2019. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hú, amúgy én swm tudom. Bp-re járok szinte mindennap, dolgozom és egyetemre járok, sok emberrel találkozom, és még az egyetemen is kevés hasonló lányt látok (pedig btk-s vagyok, a diákok kétharmada lány). Plusz van egy hasonló barátnőm, aki miatt tudom, hogy a képeken a lányok nagyon nem úgy néznek ki, mint a valóságban. Ezt értsd úgy, hogyha pl a barátnőmről csak instán látnék képet név nélkül, nem tudnám, hogy ő az, pedig 15 éve ismerem! A beállítás rengeteget számít, felvesz egy olyan pózt, kicsit felemeli az állát vagy êpp borzol egyet a haján és a fotón egy teljesen más ember lesz... (Rajta kívül viszont tényleg alig látok hasonló lányokat)
2019. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

A második nem rossz de az első nekem ronda!


A belvárosban minden harmadik lány nézz így ki! Vagy sokkal jobban ! Ilyen világot élünk ! A nők és a ferfiak is mindent megtesznek a külsőségekért mert csak az lehet sikeres aki jól nézz ki!


A elhízott csajok vagy a gyári egyszerű Józska pocakjával nem fog kelleni kutyának se!

2019. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 peca1000 ***** válasza:

Látom rámmaradt ez a 2 csaj :)


Küldjétek az adataikat, megvígasztalom őket, mert látom a kutyának sem kellenek :D

2019. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...Magyarország a WHO szerint a 4.-ik helyen áll elhízás tekintetében,.Budapesten rengeteg kövér,formátlan nő mászkál az utcán,és nem minden második csaj ilyen(még a belvárosban sem).

A másik az,hogy én fiatalon modellkedtem egy ideig,és bizony köszönőviszonyban nincsenek a képek azzal,ahogy az ember az utcán kinéz(ez még photoshop nélkül is igaz,mert a beállítás,világítás,profi smink,frissen belőtt frizura,rengeteget dob az ember kinézetén).

2019. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Én sem tudom,ez az ,,utcán minden 2.lány ilyen",hát nem ezt tapasztalom inkább az utcán minden 2.lány dagadék meg öltözködni is képtelen,talán 1000.000-ból egy ilyen van mint az első linkelt nő.

Szerintem gyönyörű,egyáltalán nincs annyira sok szép lány,vannak de inkább belvárosi klubbokba,elithelyeken,wellneszeznek,utazgatnak.

2019. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Oroszországban.
2019. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#16 vagyok.Na elözö ez viszont igaz.Voltam tavaly Moszkvában,csak néztem mennyi modell alkatu lány mászkál a belvárosban.Mondjuk az is igaz,hogy nem a Merton ülnek,hanem a méregdrága luxuskocsikbol szállnak ki...
2019. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!