Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis, hol van az a rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hol van az a rengeteg gyönyörű lány?

Figyelt kérdés

Ha valaki megoszt itt egy (többnyire profi fotós által készített, beállított, de minimum egy halom utómunkás) képet egy (szerintem) kifejezetetten szép nőről/lányról, akkor jönnek a kommentek, hogy "tele az utca szebbekkel", "minden második lány szebb", "ez olyan átlagoska", "ennél eddig csak szebbet láttam"....illetve durvábban is néha, azokat most nem írom le.

Ilyenkor mindig elcsodálkozok, hogy hol laknak/sétálnak/élnek ezek a kommentelők, ahol minden második lány így néz ki:

[link]

[link]


A környezetemhez képest mindig átlagnak tartottam magam, de nem szeretnék véletlenül betévedni arra a vidékre, ahol a fentiek az átlag...maximum csak kíváncsiságból.


2019. febr. 7. 07:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ők csak képeken néznek ki így, élőben meg sem ismered :D
2019. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Menj ki Budapesten az utcára, és percenként minimum 1 ilyen szép lány el fog menni melletted.
2019. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akit szebbnek gondolnak náluk, az neked csúnyább.
2019. febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Tudod izlések és.............

Nekem a két linkelt nő, nagyon nem szép. Vagy is, ha én mondom, hogy utcán látok gyönyörű nőket, azok lehet neked alig átlagosak.

2019. febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Ők nem igen mennek utcára, nőt csak instagramon látnak, ott meg tényleg mind így néz ki.
2019. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Budapesten
2019. febr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
A két linkelt nő nagyon nem szép. Ízlések és pofonok.
2019. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a többit észre sem veszik.
2019. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
" nem szeretnék véletlenül betévedni arra a vidékre, ahol a fentiek az átlag." Nem tudom te hogy' nézel ki de a humorod NAGYON JO!!! és értelmes lány vagy.
2019. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Pesten a körúton. De azt kell mondanom, hogy (40-es nő vagyok), bármelyik barátnőm 16-25 közötti lánya szebb ezeknél.
2019. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!