Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért kell mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell mindig tökéletesen kinézni?

Figyelt kérdés

Már meguntam, hogy egy csomó (többnyire férfi) veszi a bátorságot, hogy beszóljon a külsőmre, a súlyomra, a hajamra, az öltözködésemre, az arcomra, az alakomra...

Teli a világ nekik megfelelő "tökéletes" nőkkel, miért nem azokkal foglalkoznak?

Én se megyek oda senkihez, aki nem érdekel, és kezdek kéretlen "jótanácsokat" osztogatni.

És a legtöbbje még hozzá is teszi, hogy "a te érdekedben", meg "én csak jót akartam".


Olyan nehéz kivitelezni, hogy ha nem tetszik valaki, akkor ne nézz rá és kész?


2019. jan. 29. 07:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
Mert ti nök, mindig rivalizáltok egymásal. :)
2019. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Én nagyvárosban élek, néha úgy indulok el reggel dolgozni, hogy elfelejtek fogat mosni, a hajam egy konkrét szénabála, és a ruhát is hordtam a héten már legalább 3x, amit épp reggel magamra rángattam. Smink meg ilyenek hagyjuk. Nem mondom, hogy ez az alap, de néha megesik, főleg ha megjön, olyankor részemről az egész világ megdögölhet, annyira nem érdekel, mit gondolnak rólam.


És tudodmit? Egy teremtett lélek nem teszi szóvá, hogy hozzám képest a csöveshányás az aluljáró padlóján is impozáns látvány.


Úgyhogy nem tudom milyen körökben mozogsz, de cseréld le őket (gyakorlatilag bárki másra) és nem lesz ilyen gondod.

2019. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak Budapesten nem baxtatják emiatt egymást az emberek, vidéken sincs másképp. Én vidéki vagyok, közel sem nézek ki tökéletesen. Nem másoknak öltözködök, azt és úgy hordok, ami nekem tetszik, nem sminkelek, nincs egyenes ombre hajam, nem rakom ki semmimet, nem hordok szűk, szexi ruhákat. Kérdező, szerintem neked a társaságoddal van probléma. Az én baráti társaságomban csak lányok vannak, ők próbálnak néha rábeszélni, hogy próbáljak hordani xy fazonú ruhát vagy más hajviselet, esetleg sminket, de mivel ők közeli barátaim, róluk el is hiszem, hogy nem bántásból mondják, hanem csak kíváncsiak, hogy hogy néznék ki más ruhákban vagy hajjal. A férfi ismerőseim csak elkönyvelik, hogy nem tetszem nekik, de nem óvodában vagyok, hogy emiatt csúfoljanak, simán csak nem potenciális baratnőként/szexpartnerként, hanem legfeljebb barátként tekintenek rám és más nőkre csorgatják a nyálukat, ami nekem abszolút nem gond. Ha mégis beszólnának, amiért nem felelek meg az ízlésüknek (ami egyébként az ő személyes problémájuk, nem az enyém), akkor csak simán közölném velük, hogy nem baj, senkinek nem kötelező velem lefeküdni vagy randizni.
2019. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, nekem nem random emberek szoktak ilyeneket mondani, hanem voltak olyan barátaim, akik minden kis apróságért b*szogattak. Pedig én vékony, formás lány vagyok, de képesek voltak olyanokért cseszegetni, hogy “itt van egy kis anyajegyed, nem szedeted le?”, meg ilyenek. Ahelyett, hogy azt dicsérték volna rajtam, ami szép, inkább ilyenekkel próbálták lehúzni az önbizalmam. Nem véletlenül exek. Az a vicces, hogy ezek a pasik sem voltak 10/10-esek, én rendszeresen járok edzeni, ők általában nem sportoltak, csak átlagos testalkatuk volt, szóval jobb külsejű pasim is lehetne, mégsem b*szogattam őket a kis hibáik miatt. Mert egy kapcsolat arról szól, hogy elfogadjátok és szeretitek egymást, ahogy vagytok, és pozitívan feltöltitek egymást bókokkal, kedveskedéssel. Ha valakinek nem vagyok így jó, ott az ajtó.


Javaslom, hogy minden ilyen köcsögnek vagy vágj vissza valamivel, ami rajtuk hiba, így legalább kicsit magukba néznek és remélhetőleg leállnak ezzel, vagy csak sz.ard le őket.

2019. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem értem ezen miért vagy felháborodva..!!??


Most az a baj, hogy nem tetszel jónéhány férfinak?

Az a bajod, hogy idegenek csak úgy beszólogatnak? Az ilyen idegen embereket miért nem hajtod el a fenébe?


Nem kellesz nekik ennyi, nem kell ezzel foglalkozni.

2019. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kell, de 90%-ban mégis ezen igyekeznek, kéretlenül is. A maradék 10%-ban pedig elvárják, hogy senkinek ne tűnjön fel a különbség.

Vagyis a megoldás, hogy kéretlenül sem kell a külsővel hivalkodni, akkor senki nem fogja hiányolni.

2019. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
""a te érdekedben", meg "én csak jót akartam"." Szerintem ezek a rokonai. Gondolom ilyen pocakos nagybácsi meg hasonló, azok szoktak így atyáskodva beszólogatni a fiatalabb nőrokonok/férfirokonok külsejére.
2019. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!