Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért kell mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell mindig tökéletesen kinézni?

Figyelt kérdés

Már meguntam, hogy egy csomó (többnyire férfi) veszi a bátorságot, hogy beszóljon a külsőmre, a súlyomra, a hajamra, az öltözködésemre, az arcomra, az alakomra...

Teli a világ nekik megfelelő "tökéletes" nőkkel, miért nem azokkal foglalkoznak?

Én se megyek oda senkihez, aki nem érdekel, és kezdek kéretlen "jótanácsokat" osztogatni.

És a legtöbbje még hozzá is teszi, hogy "a te érdekedben", meg "én csak jót akartam".


Olyan nehéz kivitelezni, hogy ha nem tetszik valaki, akkor ne nézz rá és kész?


2019. jan. 29. 07:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell velük foglalkozni, légy önmagad!
2019. jan. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudj,de lehet,hogy ezek szerint jó szàndékból,nem pedig basztatàsból mondjàk és tényleg van valami gàz veled..

Nem mondja senki,hogy tökéletesnek kell lenni.De az àpoltsàg,az hogy ne nézzen ki az ember slamposan,kócosan,az mindenkinél alap kéne legyen.

2019. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon szeretnek kéretlenül belepofázni mindenbe. Megszokták, hogy minden nekik van.
2019. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell a nőknek mindig tökéletesen kinézni. A cigányok meg a jómunkásemberek úgyis be fognak szólni, akárhogy nézel ki. Attól még a férfiak többsége nem ilyen paraszt.

Amúgy nekünk férfiaknak is beszólnak, ha nem nézünk ki tökéletesen.

2019. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
20%
Ezért vesszünk nektek a szép ruhákat és ékszereket:) F
2019. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

ÉS te miért foglalkozol velük? Miért nem lehet figyelmen kívül hagyni a bántó megjegyzéseket?

Azt is nézd már meg, hogy kitől jönnek ezek.

Egyébként céljukat elértek, frusztrált vagy és foglalkozol velük.


Ha meg elhízott vagy, akkor meg az egészséged miatt fogyj le.

2019. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Feltűnően ronda lehetsz ha mindenki szóvá teszi.
2019. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

OFF: A nyitómondatban nem "kinézni", hanem "kinézniük" lenne helyesen.


ON:

Ha az utcán, idegenek csináltak ilyet, akkor alaposan meg vagyok döbbenve. Igaz, én nagyvárosban lakom, de itt abszolút nem szokás ilyet tenni.

Ha ismerősök, kollégák mondták, akkor egyrészt gondolom vagytok olyan viszonyban, hogy tudd, a jóindulat vezérli-e vagy cseszegetni akar. Ha rosszul esik, nyilván mondd el neki, kérd, hogy ne avatkozzon bele ebbe. De ha sokan mondják, akkor valószínűleg van benne valami.

Nők között belejátszhat az irigység is, ill. a kóros megfelelni akarás, amit rád is ki akarnak terjeszteni. Ha férfiak is sokan mondják ezt neked, akkor inkább mondanám, hogy gondolkodj el rajta.

2019. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem, ki mondja ezt neked? Itt Budapesten rengeteg a ronda még büdös ember is, de soha senki nem szól be emiatt a másiknak. Max tényleg ismerősi körökben tudom ezt elképzelni, ahol van annyi bizalom, hogy megosszák veled, de neked kell tudnod legfőképp érezned, hogy miért mondják ezt. Még zsíros haju lány esetében sem hallottam barátoktól jogy azt javasolták volna neki, hogy mosson már hajat... mi alapján osztogatják neked a tanácsokat? Mi a szituáció?
2019. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Meg nyugtatlak a legtöbbet a nők szólogatnak be egymásnak. Egy férfi se akad ki azon hogy pl nem harmónizál a harisnyád meg a cipőd de egy nő azonnal kibeszél a hátad mögött.
2019. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!