Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó külalakkal megáldott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó külalakkal megáldott férfi miért nem talál senkit maga mellé?

Figyelt kérdés

Sportolok, egészségesen élek, dolgozom, tanulok, nagyon sok helyre járok szabadidőmben, sok embert ismerek, nem dohányzom, fogaim!! hó fehérek és vannak is (mert ugye ez is szempont), illetve alkohol is tabu, kivéve összejöveteleknél.


Voltak nők akiket elutasítottam, mert egyszerűen nem fogott meg semmi bennük. De akkor is, nehogy igaz legyen már a mondás, hogy “Aki válogat, az nem b....-ik”. Nekem semmi ilyen célom sincs, csak szeretném, hogy legyen mellettem valaki, akit szerethetek, hozzábújhatok és hordozhatom a tenyeremen.


Ez lenne akkora kérés és feltétel?


2019. jan. 27. 20:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A jó külalak elég szubjektív fogalom. Én is ismerek nem egy embert aki jóképűnek tartja magát, csak hát a külvilág máshogy gondolja...
2019. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

18-as

Köszi,jót nevettem 😁

2019. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Gondolom nálad is a nagy mell és bunkesz jelenti azt a bizonyos pluszt.
2019. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

18-as:

Jó adottságokkal nem nehéz csajozni, mr. Adonisz. :D Mellettem meg itt szuszog egy gyapjas bárány,hú de ráizgultam. :D

2019. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én egy szuszogó kóborkutyát keresek, ha van, akkor baxhatom, ha nincs akkor mindegy. :D
2019. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!