Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó külalakkal megáldott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó külalakkal megáldott férfi miért nem talál senkit maga mellé?

Figyelt kérdés

Sportolok, egészségesen élek, dolgozom, tanulok, nagyon sok helyre járok szabadidőmben, sok embert ismerek, nem dohányzom, fogaim!! hó fehérek és vannak is (mert ugye ez is szempont), illetve alkohol is tabu, kivéve összejöveteleknél.


Voltak nők akiket elutasítottam, mert egyszerűen nem fogott meg semmi bennük. De akkor is, nehogy igaz legyen már a mondás, hogy “Aki válogat, az nem b....-ik”. Nekem semmi ilyen célom sincs, csak szeretném, hogy legyen mellettem valaki, akit szerethetek, hozzábújhatok és hordozhatom a tenyeremen.


Ez lenne akkora kérés és feltétel?


2019. jan. 27. 20:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%
A felszínes viselkedés és gondolkodás miatt nem érdekelne a sportos csávók: "Voltak nők akiket elutasítottam, mert egyszerűen nem fogott meg semmi bennük."Neked ennyit ér egy nő?
2019. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
29%

A sarki Tesco biztonsági őre is baromi jó pasi, de tényleg, viszont, csak egy őr. :(


Vágod?

2019. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem ennyit ér egy nő, de mikor nem is csinos, és külsőre sem igazán ápolt...dohányzik, zsíros ápolatlan haj, kinyúlt ruhák és még szegény buta is...te erre mit mondanál? Aki veled nem egy társadalmi szinten van szerinted jól éreznéd magad vele?

Férfiben is van ilyen és nyílván rólam is van véleménye sok nőnek. Mindenkinek én sem jöhetek be első ránézésre

2019. jan. 27. 20:23
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

Az miért baj,hogy mostanság azokkal a nőkkel akikkel ismerkedett nem jöttek be a kérdezőnek belsőleg,vagy úgy érezte nem passzolnak?Ettől lesz valami unalmas,válogatós gyökér?Majd talál csak még nem találkozott azzal aki érdekelné.

Amùgy meg,ha ír magáról negatívakat,ahogy itt sokan lehúzzák magukat azt írjátok,hogy rossz a kisugárzása.Nincs itt semmi baj.Az meg normális,hogy olyannal találkozik,aki külsőre is tetszik.És az is normális,hogy nem kezdett olyan nővel kapcsolatba,aki annak ellenére hogy a külseje megfogta a belseje viszont nem.

2019. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
#14 Ez pontosan így van. Nem vágyom egy szőke cicababára, aki kívülről 10/10 de az is csak addig amíg meg nem szólal. Átlagos vagyok én is, ezért is vágyok egy átlagosra, csak a fentebb írt feltételek miatt soknál nem érzem, hogy így viszonyulnának hozzám
2019. jan. 27. 20:29
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy kicsit idősebbek között kellene keresned.
2019. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%

16.-nál a pont!!!


Fogad meg a tanácsát!

2019. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%

Végre kibújt a szög a zsákból! Átlagosnak tartod magad. Valójában átlag alatti vagy!(mindenki egy kicsit többre tartja magát)

Én nem mozgok sokat emberek közt, de ma is megszólított egy nő az utcán pedig csak összenéztünk. Számtalan másik csinos csajszinak fogom a jeleit nap mint nap, némelyekkel beszélek is, nem is volt sosem csajozási problémám. (Most is itt szuszog mellettem egy kis tündér!)

Csajozni a világ legegyszerűbb dolga. Aki még ennyit sem tud, azzal komoly bajok vannak! Hiába az álszent duma hogy te lehoznád a csillagokat is! Én nem veszem be az elcsépelt dumádat. Ha normális lennél, akkor lenne a kapcsolatod!

2019. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%

"csak szeretném, hogy legyen mellettem valaki, akit szerethetek, hozzábújhatok és hordozhatom a tenyeremen"


De edi vagy :D


Amugy,hasnlo hasonlot vonz alapon,lehet hogy meg nem talaltal olyan lanyban,mint amilyen te vagy fiuban..es igy nem is szuletett meg a vonzalom nagyon senkivel,mert nem voltatok egy hullamhosszon...

2019. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
"Én nem mozgok sokat emberek közt, de ma is megszólított egy nő az utcán pedig csak összenéztünk." - Ajjaj, én is meg szoktam szólítani kutyasétáltatáskor a másik gazdit, ha a kutyáink haverkodni akarnak egymással. Remélem, még senki nem gondolta azt emiatt, hogy kikezdtem vele. :-D
2019. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!