Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jó külalakkal megáldott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó külalakkal megáldott férfi miért nem talál senkit maga mellé?

Figyelt kérdés

Sportolok, egészségesen élek, dolgozom, tanulok, nagyon sok helyre járok szabadidőmben, sok embert ismerek, nem dohányzom, fogaim!! hó fehérek és vannak is (mert ugye ez is szempont), illetve alkohol is tabu, kivéve összejöveteleknél.


Voltak nők akiket elutasítottam, mert egyszerűen nem fogott meg semmi bennük. De akkor is, nehogy igaz legyen már a mondás, hogy “Aki válogat, az nem b....-ik”. Nekem semmi ilyen célom sincs, csak szeretném, hogy legyen mellettem valaki, akit szerethetek, hozzábújhatok és hordozhatom a tenyeremen.


Ez lenne akkora kérés és feltétel?


2019. jan. 27. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert a külső önmagában nem elég. Fontos része az ismerkedésnek, de nem elég.

Lehetsz kívülről hibátlan, ha unalmas | buta | ... | vagy.


Itt is most leírtad magadról a jó dolgokat. 1 negatívumot se írtál, pedig biztos van temérdek.

2019. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Még nem jött el a Te időd.Még egy jó félév
2019. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Persze. Negatív tulajdonság, amit nem tudok elmondani, de idő közben kiderül. Van negatív tulajdonsága minden embernek és ezzel nincs is probléma
2019. jan. 27. 20:08
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem egy, hanem rengeteg jó külsejű férfi van, aki szintén nem talál senkit maga mellé. Önmagában ez még semmire sem garancia.
2019. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Figyi, attól, mert vannak ilyen pozitív tulajdonságaid, még lehet olyan negatív is, ami nem volt szimpatikus azoknak, akikkel ismerkedtél. Sőt, még ez sem kell, mert ahogy te is utasítottál el nőket azért, mert nem fogott meg semmi bennük, ez nőknél is előfordul.
2019. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez is egy jó példa arra, hogy nem sokat számít a külső.
2019. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
"Voltak nők akiket elutasítottam, mert egyszerűen nem fogott meg semmi bennük." Ők is ugyanezt kérdezhetnék.
2019. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
De könyörgöm....elsőre mi alapján ítéltek meg valakit? Nyílván a külseje miatt. Utána egy beszégetés után le lehet vonni, hogy mi tartozik ahhoz a külalakhoz
2019. jan. 27. 20:14
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
A birtokolni vágyást sokan megérzik ám. Sub nőt meg nehéz találni:) Te válogatsz, sub nő nem jó, csúnyácska se. Akkor várjál türelmesen és törd le a saját szarvaid:)
2019. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

A társkeresés összetett dolog, csak a kapcsolatfüggők jönnek össze az első jöttmenttel. Számít a külső, számít a belső, számít az, hogy ki hogyan képzeli el a jövőjét.


Nekem például volt online beszélgetésem olyannal, aki külföldön él, és nem is akar visszatérni Magyarországra, én viszont ha szerencsét is próbálnék (bár most a hátam közepére sem kívánok még egy újrakezdést a nulláról, még külföldön sem), akkor is csak egy időre mennék, mert én itt érzem itthon magam. Így akármilyen szimpatikusak lennénk egymásnak, a hosszú távú céljaink annyira különbözők, hogy nincs értelme párkapcsolati céllal ismerkedni.

2019. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!