Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar, ha cigizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha cigizik egy lány?

Figyelt kérdés

Szerintem egyáltalán nem nőies, ha cigizik valaki, mellé még büdös is lesz, mind a ruhája, haja, szája, keze..

(és ne mondjátok, hogy rágó meg parfüm, mert rohadtul nem veszi el, max ti nem érzitek, mert a dohányzás miatt csökkent az íz és szagló érzékelőtök).

Ha már ennyire nikotinvágya van, akkor szívjon e cigit, az legalább jó illatú..

Emiatt kb. 10/9 lány ki is esik, mert ő nem hajlandó letenni senki kedvéért sem a cigit.

Most ez ennyire jó?


2019. jan. 25. 19:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet egy dohányzás nőies? :O


Ez egy káros szenvedély, ami egészségtelen és drága is egyben.


Apukám dohányzik, anyukám nem, de őt nem zavarta, hogy apa cigizik.

Én nem próbáltam ki, párom már igen, de nem dohányzik ő sem. Nálam alapelvárás, hogy ne dohányozzon és ne igyon alkoholt az illető. Legyen számára fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód.


Mindenkinek mások az elvárásai a másikkal szemben. Van, aki ezzel elfogadóbb, van, aki nem. Ennyi. Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel.


Én meg pl. azt nem értem, erre a sémára rávetítve, hogy vajon egyes emberek, akiknek bejönnek a mackós/molett emberek, hogy mi tetszik nekik rajta? Mi szép van a plusz zsíros kilókban?

2019. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
Hm. Legalább azt is megtudhattam, hogy már az is lúzernek számít, aki nem szereti a dohányzó nőket...
2019. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért "loser", mert nem szereti a cigiző nőket, hanem mert itt picsog ezen. Ahelyett, hogy akkor keresne olyat, aki nem cigizik. Baromira nem igaz, hogy 10/9 nő cigizik.
2019. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%

#11

Biztos röhögőgörcsöt kaptam volna 20 év randizàssal a hàtam mögött ha egy férfi megijedt volna egy korsó sörtől, uram bocsà fél cent pàlinkàtól. :)

2019. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze nem nőies... de jó hogy a cigizes is csak a ferfiak “kiváltsága”

Kit érdekel mi nőies vagy mi nem. Nem aszerint dontom el mit teszek hogy jajj az nem nőies... istenem

2019. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is férfias. Elárulom, a férfinak is büdös lesz tőle mindene. És, kapaszkodj meg, a nők ezt ugyanúgy érzik az orrukkal. Durva, mi?
2019. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok a sörrel. Szerencsére a férjem nem iszik. A szagát sem bírom, hányok tőle, ha megérzem bárkin, számomra ez az undorító szokások netovábbja, szóval megértem azt, hogy van egy mércéd neked is.
2019. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

Én dohányzó nővel nem jönnék össze.

Az egészséges életmód alapfeltétel, ebbe a cigi nem fér bele. Alapból akaratgyenge az olyan, aki nem képes nemet mondani ilyen káros szenvedélyre.

2019. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%

1. Rohadtul nem érdekel senkit, hogy te mit tartasz nőiesnek.

2. Emiatt, ha valamit nem szeretsz, akkor ne csinálj már belőle gender kérdést. Fogalmazd meg úgy a véleményedet, hogy nem szereted a cigit, szerinted undorító és kész. Az ilyen bináris, nemi kategorizációs gondolkodás miatt azok a nők sem fognak veled szóba állni, akik amúgy nem cigiznek.

2019. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!