Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan zavar a lány előélete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a lány előélete, vagy ne tulajdonítsak jelentőséget a múltjának? (Járt a tanárával és egy "Lakatos" gyerekkel. )

Figyelt kérdés

Ránézésre bájos, és aranyos lány, egy világvégi elmaradott faluból jött a "civilizációba" munka ügyben.


Egy ideje ismerkedünk, de csak most jártam a falujában, ahol kiderült, hogy először a tanárával járt (17-42), akit (talán megcsalt) egy sötét bőrű gyerekkel, akivel 2 évig járt...

Mellesleg a nővérének 2 gyereke van egy szintén barna bőrű sráctól (tudom, nem a rokonai alapján kell megítélni valakit - de a pároddal együtt jön a családja).



Én komoly kapcsolatot keresek, így alapvetően zavar az előélete (talán nem kellene vele törődnöm), másrészt ha ezen a részén túl is lépnénk, örülnék ha a rokonaim, és az ismerőseim előtt titkolnánk a múltját... - Nagyon ciki lenne megkérni erre? Működne egyáltalán, vagy úgyis kiderülne?

Én 27, ő 23


2018. júl. 3. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt már roma párom, és sokkal intelligensebb volt mint egyes fehér bőrű egyedek. Nem ítélem meg az embert egy olyan tényező miatt amiről nem tehet, ami a születésekor már adott. Ha a bőrszín mellé társulnak olyan jegyek, amik az én értékrendemhez nem megfelelőek, akkor passzolom az illetőt. Attól, hogy a nővérének van két gyereke, színes bőrűtől, még nem jelent semmit. Hogy a tanárával járt megint nem mindegy, hogy még a képzés ideje alatt, vagy azt követően, annyi tényezőtől függ ennek is a megítélése. Meg mindenki követ el hibákat, cselekszik olykor meggondolatlanul, ne a múltja alapján ítéld meg. Én azt mondom adj egy esélyt ennek az egésznek, ismerd meg a lányt, majd a családját és ezt követően dönts.
2018. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezt neked kell eldöntened. A családban nem fog híre menni, nem hiszem, hogy az összejöveteleken az előző kapcsolatairól fecsegne.
2018. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piroska és a farkas ***** válasza:
61%
A tanára tanította mikor jártak, vagy nem volt már a diákja? Ha nem volt, nincs gond. Hogy cigány fiúval is járt, miért baj? Köztük is vannak tisztességes emberek, ahogy a magyarok között is van aljanép. Mellesleg 5 éve vagyok férjnél, 3 sógornő közé érkeztem, de még soha egyikük sem érdeklődött afelől, h kik udvaroltak nekem az öccsük előtt, ahogy anyósom, apósom és egyéb rokonok sem. Pedig még a tanárommal is jártam...😃/16/30)
2018. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem az a baj, hogy a tanaraval jart, hanem hogy nem tanult, vilagvegi elmaradott faluban szocializalodott.


Hagyd a lanyt, nincs multja. Ket lasija volt. En teged tartanalak cikinek.

2018. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenkit az zavar, ami neki fontos. Egyik sem rosszabb a másiknál
2018. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez az, most mi mondjuk meg mi zavarjon?

Téged ez zavar és zavarni fog később is.

2018. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem zavarna a múltja, ha kettőnk közt maradna - ellenben tartok tőle, hogyha kiderül (családom, ismerőseim, rokonaim előtt), na ők mit fognak gondolni róla, rólam, rólunk... és persze hogy fognak hozzáállni a kapcsolatunkhoz, mennyire lesz "kellemes" a családi légkör (benne van a pakliban, hogy lehet gyerekünk, és akkor már csak csak találkoznak a szüleink, rokonaink...)


Még suliba járt, 17 éves volt, amikor a 42 éves tanárával járt - hogy konkrétan tanította-e, azt nem tudom, de... számít egyáltalán?!

2018. júl. 3. 19:58
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
71%
Perszehogy számìt. Mikor én összejöttem a tanárommal, skolát váltott, h ne legyen a tanárom... Továbbra sem értem, h kinek mi köze lenne részletekbe menôen a barátnôd mùltjához. És a felszìnes vélemények miért ennyire fontosak neked? Nehogymár a korlátolt Mucinéni meg Dezsôbácsi többet érjen mint ez a lány, hát hogy fogsz mellette kiállni, ha már most félsz?
2018. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Hogy cigány fiúval is járt, miért baj?" - Mert úgy általánosságban a családom, és az összes ismerősöm rossz véleménnyel van róluk. Amellett nekem is konkrétan csak rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban (kapásból vagy 10 személyes, abszolút negatív tapasztalatot tudnék mondani).


A tanár is ha nem is tanította, csak csak hatással volt rá (többen is vannak a tanri karban, tantestületben akár osztályzás, kivételezés, bármi terén).

2018. júl. 3. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha egy 42 éves tanár jár a 17 éves diákkal, ott inkább a tanár az elítélendő, egy ennyi idős lány még elég naív, könnyen befolyásolható. A felnőtt férfinek lehetne több esze, mint hogy kikezd vele ( még akkor is, ha a lány oldaláról kezdődött a rajongás).


"Lehet hogy megcsalta"... egy ilyen nagy, komoly kapcsolatban a 17 és 42 éves között, ahol nyilván már az eljegyzést tervezték, a nő (talán) félrelépett, húha... Valószinűleg amúgy is szexkapcsolat szinten volt a dolog, a lány észhez tért és továbblépett. A "megcsalás" legfeljebb annyiból állhatott fenn, hogy lehet, hogy nem merte megmondani a tanárának, hogy szakítani akar, ezért a háta mögött alakultak a dolgok.


Hogy roma párja volt, nem jelent semmit önmagában. Falun sokkal nagyobb számban élnek, egy iskolába járnak, napi szinten beszélnek egymással a roma és nem roma fiatalok. Nincs ez az elszigetelődés, mint a nagyvárosokban. És sok rendes, normális ember is van közöttük.


Szerintem ha csak ennyi a lány előélete, az egyáltalán nem gáz.

2018. júl. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!