Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar, ha cigizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha cigizik egy lány?

Figyelt kérdés

Szerintem egyáltalán nem nőies, ha cigizik valaki, mellé még büdös is lesz, mind a ruhája, haja, szája, keze..

(és ne mondjátok, hogy rágó meg parfüm, mert rohadtul nem veszi el, max ti nem érzitek, mert a dohányzás miatt csökkent az íz és szagló érzékelőtök).

Ha már ennyire nikotinvágya van, akkor szívjon e cigit, az legalább jó illatú..

Emiatt kb. 10/9 lány ki is esik, mert ő nem hajlandó letenni senki kedvéért sem a cigit.

Most ez ennyire jó?


2019. jan. 25. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
én is így gondolom
2019. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
"Emiatt kb. 10/9 lány ki is esik" Ezt nevezik értékválasztásnak.
2019. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen az élet. Én cigizek és mindig olyan nőkkel futok össze, akik nem cigiznek és büdinek tartják.
2019. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Én egyik munkahely mellett szoktam rá, hetente egy-két doboz, pár évig.

Már az a kevés mennyiség is megártott nekem, szóval egyik pillanatról a másikra letettem. A fogaimon is észrevettem, a légzésen, a bőrömön.


Azóta sokkal durvábban érzem a bagószagot. Barátom anyukája bent dohányzik a lakásban, borzalmas állott szag van. Ó napi egy dobozzal szív el. És közben megy a sopánkodás, hogy miért köhög, meg mire megy el a pénz.

Alattunk meg olyan pár lakott, akik óránként cigiztek, akkor kiálltak a gangra és minden füst beszállt hozzánk.

Tehát te passzív dohányos lennél mellette.

2019. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
First World problem. Abba is köss már bele h milyen cipót hord.
2019. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Mert a cigizés férfias? Mindkét nemnél ugyanannyira ártalmas és negatív.


Én nem dohányzom egyáltalán. Szüleim dohányosak. Barátaim is voltak dohányosak. Eddig egy párom se volt dohányos.


Amennyiben a cigizés nem létszükséglete a nőnek, akkor nálam egyébként nem kizáró ok. Tehát ha simán tudunk úgy programot űzni (akár órákon keresztül), hogy közben nem rágja a körmét a cigire vágyakozva, akkor nem probléma. Nem zavarna a napi pár szál.

2019. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem, engem nem zavar.


Szimplán nem kezdek dohányos nővel, de nem zavar. Mindenki azt tesz, amit akar, miért pörögnék ezen, keresek olyat, aki nem dohányzik.

2019. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

Tudod egy átlag nőjét (is) pasik tucatjai állnak sorba.

Szóval most ezért nem fog senki elsírni egy csomag 100-as zsepit.

Neked nem tetszik. ÉS ? Van a helyedbe 1000 másik pasi.

Ők cigit szívnak te meg szívhatsz .... Ha nem egy luzer lennél nem itt sírnál.

2019. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Én dohányzom, és eddig egyik pasimat sem zavarta. Volt, aki nem örült neki, de nem volt válóok.

Neked nem jön be, na bumm. Akkor majd olyannal jössz össze, aki nem dohányzik. Ezzel mit kezdjünk mi?

2019. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, cigizek kb. 20 éve, pàrkapcsolatom mindig volt.

Volt nemohányzó partnerem is, sőt olyan is, akivel együtt is éltünk.

Ha téged zavar, nem kell dohànyzó nővel ismerkedni.

Én nincs az a férfi, akiért abbahagynàm.

2019. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!