Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van akkor ha alkalmatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Egyre kisebb az esélye, hogy valaha is lesz barátnőm.


Már azon gondolkodom, hogy hogyan tudnék olyan életet kialakítani amiben egyedül élek a nőktől elzárkózva. És mit fogok majd később mondani ha megkérdezik, hogy miért nem volt sohasem.


Alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra és nem illek össze a nőkkel.

Semmit sem tudnék megadni egy nőnek. Egy magamfajta kis nyomorék senkinek sem kellene.


Lehet így majd boldog az életem ha sohasem lesz nő az életemben?



2019. jan. 25. 15:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A nőket nem hibáztatom. Sajnálom ha úgy tűnik.


Sportolok van valamennyi látszata de nem vagyok elégedett.

2019. jan. 25. 16:19
 12/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Menj el pszihológushoz, ha ennyire padlón vagy lelkileg.
2019. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

- Az h sírsz a többi GYIK-es luzer agszűzzel egymás nyakába borulva.

- Szimplán kihagyod az életedből ezt az opciót.

2019. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pedig vannak ilyen emberek. Ismerek ilyet nőben is. 36 éves, de még nem volt senkije. Sajnos több probléma is van vele és ezek összeadódnak. Mondjuk ő nem mutatja ki az elkeseredését nagyon (vagy lehet ő is ide irkál).
2019. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ebben a cipőben járok.

Nem tetszett még ennyire senki de elszúrtam pedig több lehetőséget is adott megfutamodtam mert én is ügy érzem hogy nem tudnám megadni neki amit érdemel egy nő.

Egy vonattal jártunk de én kikészítettem magam idegileg hogy hogy mennyire tehetetlen vagyok már a szemébe s mernék nézni. Kétműszakba dolgozik amikor délelőttös és egy járaton jőnénk mennénk együtt inkább letekerek 50 km-t naponta hogy ne idegesítsem tovább annyira szégyellem magam .

Ez nem normális tudom én is de nagyon kevés vagyok hozzá úgy érzem pedig lehet életem első egyben az utolsó eséjét szúrtam el.

Nem vagy egyedül én se tudom mit tegyek .

2019. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!